PizzaPortal.pl najlepszą aplikacją mobilną B2C roku 2015

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Aplikacja PizzaPortal.pl wygrała w konkursie Mobility Trends 2015 w kategorii: Mobilna aplikacja B2C roku 2015. Aplikacja służąca do zamawiania jedzenia została doceniona przez użytkowników, którzy oddawali swoje głosy na urządzenia i usługi mobilne w minionym roku.

Gala Mobility Trends 2015 podsumowała rok 2015 w branży nowych technologii mobilnych. Podczas uroczystości w warszawskim teatrze Capitol, wyłoniono zwycięzców w 24 kategoriach. Konsumenci mogli wybierać spośród 342 produktów i usług, a w głosowaniu na najlepsze spośród nich wzięło udział aż 24 870 internautów, którzy łącznie oddali  aż 188 989 głosów. Produktom i usługom, które otrzymały największą liczbę głosów przyznano nagrody „Złote Belle”, których nazwa odwołuje się do Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu.

Na zdjęciu: Marcin Zaremba, Head of Product PizzaPortal.pl | fot. by Anna Nowakowska

Jest nam niezmiernie miło, że nasza aplikacja została doceniona i uznana za najlepszą aplikację mobilną B2C w minionym roku. Intuicyjność, funkcjonalność i czytelność w mobile’u są dla nas i naszych użytkowników priorytetem. Aplikacja stworzona zgodnie z tymi kryteriami sprawia, że zamawianie jedzenia jest wygodniejsze i mniej czasochłonne niż przez telefon – przyznaje Marcin Zaremba, Head of Product PizzaPortal.pl.

Użytkownicy serwisu PizzaPortal.pl, aby zamówić jedzenie coraz częściej zamiast tradycyjnej strony internetowej wybierają właśnie aplikację mobilną. Pierwsza aplikacja PizzaPortal.pl została wprowadzona w 2011 roku na system iOS. W kolejnych latach pojawiły się również wersje na Android oraz Windows Phone. Od tego czasu aplikacje były kilkakrotnie aktualizowane. Ich czytelny layout oraz funkcjonalność sprawiły, że PizzaPortal.pl została uznana za najlepszą aplikację mobilną B2C w roku 2015. Aplikacje dla systemów Android, iOS oraz Windows Phone można pobrać ze strony internetowej pod adresem: http://blog.pizzaportal.pl/aplikacje-pizzaportal/.