PizzaPortal.pl nawiązał współpracę z INTERIA.PL

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

PizzaPortal.pl – największy w Polsce serwis umożliwiający zamawianie posiłków online – nawiązał współpracę z portalem INTERIA.PL. Dzięki temu, PizzaPortal.pl ma szansę znacznie rozszerzyć grono potencjalnych odbiorców swoich usług o użytkowników jednego z największych portali w Polsce.

PizzaPortal.pl – największy w Polsce serwis umożliwiający zamawianie posiłków online – nawiązał współpracę z portalem INTERIA.PL. Dzięki temu, PizzaPortal.pl ma szansę znacznie rozszerzyć grono potencjalnych odbiorców swoich usług o użytkowników jednego z największych portali w Polsce. Specjalna aplikacja, dedykowana użytkownikom INTERIA.PL, dostępna jest pod adresem: www.pizza.interia.pl.


Udostępniając naszą aplikację w INTERIA.PL, uzupełniamy szeroką ofertę portalu o możliwość błyskawicznego zamawianie jedzenia, bez konieczności opuszczania jego stron. Mamy nadzieję, że ta niezwykle wygodna opcja spotka się z dużym zainteresowaniem użytkowników portalu i zyska w nim popularność – mówi Lech Kaniuk, Dyrektor Zarządzający PizzaPortal.pl.

PizzaPortal.pl od dawna jest liderem w Polsce, jeżeli chodzi o zamawianie jedzenia online. Z ponad 1100 restauracjami w ponad 130 miastach i 16 500 fanami na Facebooku zdobywa sympatię klientów, udostępniając swoje aplikacje m.in. na TV, iPhone, Facebook, lokalizator internetowy, BHV, strony pizzerii i restauracji, a od teraz – także w INTERIA.PL

źródło: informacja prasowa