Platforma sklepowa tworzona z pasją, tak wyznacza trendy Sky-Shop.pl

Dodane: 13.10.2017

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Gdy rok temu publikowaliśmy artykuł na MamStartup obiecaliśmy, że będziemy intensywnie rozwijać platformę sklepową Sky-Shop.pl i tak się stało. To był dla nas przełomowy czas – kreowaliśmy trendy na rynku e-commerce oraz wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów.

Sky-Shop.pl stał się prawdopodobnie najlepszym oprogramowaniem dla sklepów internetowych. Jakie funkcjonalności wprowadziliśmy w ostatnim czasie? Przeczytaj ten artykuł i zaprzyjaźnij się z nami.

fot. materiały prasowe

Przepis na atrakcyjną grafikę – Kreator Szablonu Sklepu

Grafika sklepu internetowego powinna być atrakcyjna dla klienta, a przede wszystkim funkcjonalna. To właśnie oprawa wizualna sklepu tworzy pierwsze wrażenie o sprzedawcy i często decyduje o tym, czy klient zapozna się z naszą ofertą czy pójdzie do konkurencji. Jeśli jesteś początkującym e-przedsiębiorcą, to z pewnością nie chcesz inwestować dużych środków w profesjonalną grafikę. W takim razie możesz ją sam zaprojektować. Co jednak powinieneś zrobić w sytuacji, gdy nie masz umiejętności graficznych i programistycznych? Wtedy z pomocą przychodzi platforma Sky-Shop.pl,  która wsłuchała się w głos swoich klientów i postanowiła spełnić ich oczekiwania.

Przygotowaliśmy dla wszystkich naszych klientów intuicyjny Kreator Szablonu Sklepu. W tym narzędziu wybierzesz moduły szablonu sklepu i zdecydujesz, gdzie będą się znajdować. Przesuwanie poszczególnych elementów strony przypomina układanie klocków lego. Następnie w edytorze CMS spersonalizujesz moduły, wgrasz do sklepu swoje logo czy bannery. Co ważne, stworzona grafika będzie responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych.

Aby ograniczyć barierę wejścia na rynek e-commerce, Kreator Szablonu Sklepu dostępny jest dla Ciebie, jako naszego nowego klienta, całkowicie za darmo. 

Sky-Pay, czyli wygodne szybkie płatności z niską prowizją

Zgodnie z najnowszymi badaniami Gemius, polscy internauci najczęściej płacą za zamówienia za pomocą szybkich płatności. Dlatego powinieneś mieć taką metodę finalizacji transakcji w swoim sklepie internetowym. Jednak nie zawsze można znaleźć ofertę z niską prowizją, szybką aktywacją oraz prostym systemem. 

Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć wbudowany system szybkich płatności Sky-Pay, który nie wymaga podpisania umowy czy uiszczenia opłaty instalacyjnej. Do tego prowizja od sprzedaży może wynosić nawet 1,69 %, a w ciągu 48 godzin Sky-Pay może zacząć działać w Twoim sklepie internetowym. Zarządzanie integracją odbywa się w panelu administracyjnym sklepu, dzięki czemu nie będziesz musiał uczyć się nowego systemu od podstaw. Oczywiście, Sky-Pay jest w pełni zautomatyzowany, bezpieczny i posiada najpopularniejsze kanały płatności, w tym karty płatnicze i BLIK. Wszystko po to, aby zarządzanie sklepem internetowym na Sky-Shop.pl było wygodne i intuicyjne oraz, by Twoi klienci z łatwością mogli złożyć zamówienie i zapłacić za produkt. Wpisuje się to w naszą misję – tworzenia oprogramowania wygodnego w użytkowaniu.

Gotowe produkty dzięki integracjom z hurtowniami i dostawcami

Już w zeszłym roku na tym portalu pisaliśmy o naszym module integracji z hurtowniami, który umożliwia zaawansowaną integrację sklepu internetowego z Twoją hurtownią lub dystrybutorem towaru. Jednak w ostatnim czasie jeszcze bardziej go rozbudowaliśmy. Użytkownik Sky-Shop.pl nie tylko może pobrać nieograniczoną liczbę produktów z parametrami z hurtowni w ciągu kilku minut, ale i ma opcję importu przedmiotów tylko wybranych producentów z oferty danego dostawcy. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób spersonalizujesz swoją bazę produktów. 

W ciągu roku zintegrowaliśmy również Sky-Shop.pl z kolejnymi 22 nowymi hurtowniami. Aktualnie możesz połączyć swój sklep internetowy ze 170 dostawcami, w tym 44 hurtowniami dropshipping. Od wielu lat jesteśmy liderem w integracjach z hurtowniami na rynku e-commerce – ze wszystkich platform sklepowych prawdopodobnie mamy najwięcej integracji z dostawcami, jednocześnie dostarczając najbardziej zaawansowany integrator.

Sky-Shop.pl zawsze dostosowany do zmian na rynku  

Rynek e-commerce zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego cały czas pracujemy nad rozwojem oprogramowania i dostosowujemy go do nowych wyzwań. Chociażby Sky-Shop.pl jeszcze przed innymi usługodawcami wprowadził zmiany w dwukierunkowej integracji z Allegro, podyktowane modyfikacjami w tym portalu handlowym. 

Ponadto intensywnie działamy na rzecz edukacji sprzedawców i uważamy to za naszą misję. Dlatego na naszym blogu znajdziesz wartościowe artykuły, tworzymy również poradniki i prowadzimy webinary. W zeszłym miesiącu odbyła się również pierwsza edycja szkolenia online Ecommerce Power. Najlepsi praktycy i eksperci z branży uczyli sprzedawców, jak prowadzić i promować sklep internetowy. Postanowiliśmy zorganizować to szkolenie, ponieważ wierzymy, że dzięki takim inicjatywom osiągnięcie sukces. Pozytywne wyniki naszych klientów są dla nas motywacją do dalszej pracy nad rozwojem platformy sklepowej.

Sprzedawcy również wielokrotnie pytają nas, czy jest możliwość przeniesienia ich sklepu internetowego z innego oprogramowania do Sky-Shop.pl. Pokazuje to, jak częstym wyborem jesteśmy dla klientów, szukających lepszego oprogramowania dla swojego sklepu. Migracja Twojego e-sklepu w naszym wykonaniu będzie szybka, bezpieczna i kompleksowa. Praktycznie codziennie przenosimy sklepy internetowe na naszą platformę, a nowi klienci zostają z nami.

Chciałbyś prowadzić sklep internetowy na prawdopodobnie najlepszym oprogramowaniu, które znalazło się na podium w prestiżowym konkursie Ekomersy 2016 w kategorii platforma sklepowa? W takim porozmawiaj z naszymi pomocnymi konsultantami. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług, tak jak Klaudyna Sułek czy inni nasi klienci☺. Sky-Shop.pl to coś więcej niż platforma sklepowa, to przede wszystkim pasja w budowaniu e-commerce. Spotkasz nas też 8 listopada na XIII Targach eHandlu w Warszawie. Do zobaczenia!

Klaudia Śpiewak

Marketing & PR Specialist w Sky-Shop.pl

Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wcześniej pracowała w telewizji, a obecnie od ponad roku buduje wizerunek marki Sky-Shop.pl. Jest na bieżącą z trendami i nowinkami na rynku e-commerce, a swoją wiedzę przekazuje sprzedawcom w poradnikach oraz podczas Webinarów. Prywatnie fanka dobrej muzyki, seriali i kuchni włoskiej.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem