Platforma sportowa DAZN rozpoczyna emisję swoich programów w 200 krajach i regionach

Dodane: 01.12.2020

Informacja prasowa Informacja prasowa

Platforma sportowa DAZN rozpoczyna emisję swoich programów w 200 krajach i regionach

Udostępnij:

DAZN streamingowa platforma sportowa, oficjalnie rozpoczyna emisję swoich programów w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, w tym i w Polsce. Miesięczny abonament będzie wynosił zaledwie 7,99 zł i już od początku umożliwi kibicom boksu oglądanie pięciu walk o tytuł, jak również dostęp do wciąż poszerzającego się archiwum klasycznych pojedynków, materiałów o sportowcach i licznych programów oryginalnych.
DAZN oferuje kalendarz wydarzeń bokserskich w grudniu:

  • 4 grudnia Anglik Billy Joe Saunders będzie chciał zachować pas WBO w kategorii superśredniej, rywalizując z rodakiem, Martinem Murrayem.
  • Pojedynek w wadze ciężkiej, którego nie wolno przegapić! Niekwestionowany mistrz w tej kategorii, Anthony Joshua OBE, 12 grudnia będzie bronił posiadanych pasów w walce z pretendentem z Bułgarii, Kubratem Pulewem.
  • Giennadij „GGG” Gołowkin postara się zapisać w historii boksu, gdy 18 grudnia po raz 21. spróbuje obronić tytuł w wadze średniej, krzyżując rękawice z Kamilem Szeremetą.
  • Dzień później, 19 grudnia, wielki mistrz bez podziału na kategorie, Canelo Alvarez, powraca do dywizji superśredniej, by w San Antonio w Teksasie zmierzyć się z niepokonanym Callumem Smithem.
  • icon-112px-padlock Created with Sketch.

    Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem