Płockamp obchodzi swoje pierwsze urodziny i robi barcamp po raz piąty w Płocku

plockamp obchodzi swoje pierwsze urodziny i robi barcamp po raz piaty w plocku
Udostępnij:
Startupy, nowe technologie, ecommerce, mobile, e-biznes, social media, to tematyka, którą po raz piąty w Płocku zajmą się organizatorzy barcampu Płockamp. Czerwcowa edycja będzie wyjątkowa, bo urodzinowa - dokładnie 9 czerwca minie rok od pierwszego zorganizowanego wydarzenia.

Jeśli ktoś chce za darmo wysłuchać prezentacji specjalistów od tych zagadnień może wziąć udział w evencie, którego format odbywa się niekoniecznie w typowo konferencyjnym wydaniu, bowiem odbywa się w pubie.

Skracanie dystansu, poprzez wybór miejsca, pomiędzy uczestnikami eventu ma służyć przede wszystkim nawiązywaniu bliższych relacji biznesowych pomiędzy uczestnikami wydarzenia, którymi są właściciele firm, pracownicy korporacji, przedstawiciele instytucji, organizacji i wreszcie startupy. Celem spotkań jest integracja szeroko pojętej branży nowych technologii, budowanie nowych relacji, dzielenie się wiedzą i… dobra zabawa.

Tym razem do Płocka jako prelegenci przyjadą: Artur Jabłoński (autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu:www.ArturJablonski.com. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje unikalne projekty dla firm i instytucji różnego typu - od korporacji przez MŚP po instytucje kultury, startupy czy urzędy. ), Jakub Musiałek (Prezes Pixel Technology, firmy która realizuje międzynarodowowe projekty związane z z obszarem telemedycyny, zaangażowany w polską scenę startupową).

W bloku “Rob Internety w Płocku” zaprezentują się: Dawid Bartkowski (blog Goodkid.pl) oraz Marta Remplewicz i Zofia Marciniak ( firma Kosmetyki Dla).

Z płockimi przedstawicielami organizatorzy przeprowadzą wywiad przed zgromadzoną publicznością. Prelegenci związani są z takimi tematami jak: wizerunek marki, social media, aplikacje mobilne, startupy, telemedycyna, finansowanie startupu, marketing internetowy. Sylwetki poszczególnych prelegentów wraz z agendą znajdują się na stronie: http://plockamp.pl/

Organizatorzy przygotowali niespodzianki dla uczestników jubileuszowego wydarzenia. Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się 9 czerwca w klubie Arturo Ristorante & Bowling Club, Galeria Wisła, rejestracja od godz. 17:30. Rejestracja na stronie wydarzenia. Wydarzenie na Facebooku: http://bit.ly/PlockampUrodziny

Hasztagi na Twitterze i w pozostałych social media: #startupplock #plockamp #plockampurodziny

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia