Po godzinach zakładałem na szyję wizytówkę z napisem CEO Nozbe i pracowałem nad własną fimą – Michał Śliwiński (Nozbe)

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Po godzinach zakładałem na szyję wizytówkę z napisem CEO Nozbe i pracowałem nad własną fimą – Michał Śliwiński (Nozbe)

Udostępnij:

W ramach cyklu Strefy Zarządzania Uniwersytetu SWPS zrealizowaliśmy wywiad z Michałem Śliwińskim z Nozbe, twórcą i pasjonatem rozwiązań wpływających na zwiększenie produktywności oraz wspierających pracę zdalną. Podczas rozmowy zapytaliśmy go między innymi o to, z jakich narzędzi warto korzystać przy pracy zdalnej, dlatego taka forma współpracy jest atrakcyjna dla obu stron, czy da się zrobić startup po godzinach i czy zawsze chciał zostać przedsiębiorcą.

Tutaj zobacz nagranie z poprzedniego webinaru z Piotrem Boulangé z WeWork.

– Zarabiałem jako freelancer. Do 16 pracowałem nad rzeczami dla moich klientów. Natomiast po tej godzinie zakładałem sobie wizytówkę, którą dostałem na jakiejś konferencji, a na której nakleiłem napis CEO Nozbe. I to był dla mnie sygnał, że teraz pracuję nad własną firmą. Rozwijałem ten projekt po godzinach. Dopiero rok po odpaleniu Nozbe zaczęło przynosić tyle pieniędzy, co moje regularne zlecenia i wtedy zacząłem powoli rezygnować z nowych klientów – komentuje w rozmowie z nami Michał Śliwiński.

Michał jest pasjonatem produktywności. Twórcą i CEO Nozbe, firmy, w której powstają dwa narzędzia zwiększające produktywność: Nozbe Teams – multifunkcjonalna aplikacja do zarządzania projektami i skutecznej komunikacji w małych i średnich zespołach – oraz Nozbe – programu do zarządzania czasem i zadaniami przeznaczonego dla profesjonalistów ze wszystkich branż. Nozbe Teams i Nozbe to narzędzia oferujące aplikacje na wszystkie najpopularniejsze platformy. Michał jest również prelegentem, autorem kilku bestsellerowych książek, gospodarzem podcastu i blogerem. Słynie z nieszablonowych sposobów prowadzenia firmy – Nozbe nie posiada fizycznego biura (#NoOffice), a piątki (#TGIF) przeznaczone są na przegląd tygodnia i rozwój osobisty pracowników.

Kolejny webinar już 3 czerwca

Już 3 czerwca o godz. 20.00 odbędzie się kolejny odcinek z cyklu Strefa Zarządzania Uniwersytetu SWPS, w którym Marta Wujek będzie rozmawiać z Danielem Żukowskim z weedo.pl. Już niebawem podamy więcej szczegółów na temat tej rozmowy, na którą już teraz serdecznie Was zapraszamy.