Pobli.pl rusza w Polskę – głosuj na swoje miasto

Dodane: 25.07.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Pobli to miejsce, umożliwiające zlecenie czasochłonnych i męczących obowiązków osobom z sąsiedztwa. Może to być sprzątnięcie mieszkania, zrobienie zakupów, ale również pomoc we wniesieniu fotela na 5. piętro lub jakakolwiek inna czynność, na którą nie mamy czasu i ochoty.

Pobli to miejsce, umożliwiające zlecenie czasochłonnych i męczących obowiązków osobom z sąsiedztwa. Może to być sprzątnięcie mieszkania, zrobienie zakupów, ale również pomoc we wniesieniu fotela na 5. piętro lub jakakolwiek inna czynność, na którą nie mamy czasu i ochoty. Od momentu uruchomienia serwis działał jedynie w jednym mieście – Warszawie. Mimo tego, przez 4 miesiące od startu zarejestrowało się na nim niemal 1500 użytkowników.

– Chcieliśmy sprawdzić, czy pomysł zlecania swoich spraw innym, w ogóle „chwyci”. Okazało się, że ludziom bardzo podoba się taka idea, dlatego teraz chcemy być również w innych rejonach Polski – mówi Maciej Dulski, współzałożyciel Pobli.pl.

W związku z powyższym uruchomiona została akcja „Odpal Pobli w swoim mieście”, dzięki której serwis ma trafić do mieszkańców 6 największych polskich aglomeracjach. Każdy, komu podoba się idea serwisu, marzy aby pozbyć się uciążliwych obowiązków lub chciałby korzystać Pobli, aby dorobić, może teraz samemu sprowadzić Pobli do swojego miasta. Wystarczy oddać swój głos.

– Codziennie dostajemy maile od użytkowników, aby to właśnie u nich ruszył serwis. Ponieważ chcemy być tam, gdzie faktycznie jesteśmy potrzebni, a sami nie mogliśmy zdecydować się, które miasto powinno być następne, oddajemy tę decyzję internautom – dodaje Dulski.

Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę akcji „Odpal Pobli w swoim mieście” i „polubić” tę lokalizację, w której serwis ma ruszyć jako następnej. Wymagana liczba głosów to 1000 głosów.

źródło: informacja prasowa