Poczta Polska na 1. miejscu w rankingu najcenniejszych polskich marek

Dodane: 23.02.2018

Informacja prasowa Informacja prasowa

Poczta Polska na 1. miejscu w rankingu najcenniejszych polskich marek

Udostępnij:

Poczta Polska znalazła się wśród najcenniejszych polskich marek działających w sektorze usług. Zdobyła w tym rankingu 1. miejsce, zaś wysokie 7. w ogólnym rankingu najważniejszych polskich marek.

fot. materiały prasowe

Poczta Polska po raz pierwszy znalazła się na tak wysokich miejscach w rankingach marek – branżowym i ogólnym. Wcześniej plasowała się na niższych pozycjach.

– Wyniki tego rankingu dowodzą, że Polacy nie tylko nas znają, ale także doceniają. Nasza praca zasługuje na zaufanie klientów. Bardzo dziękuję za to pocztowcom. Po raz kolejny mogę być  dumny z naszej firmy. Nie udałoby nam się  zdobyć takiej oceny, gdyby nie codzienny trud każdego pracownika – mówi Przemysław Sypniewski, prezes Poczty Polskiej. 

We współczesnym świecie marka to ogromny kapitał – istotny zarówno dla największych międzynarodowych korporacji jak i małych firm rodzinnych. Bez stworzenia siły marki, którą ludzie rozpoznają i cenią, nie ma klientów i nie ma przychodów. – Dobre postrzeganie Poczty Polskiej jako marki, to dla nas powód do radości. Wysokie notowania odzwierciedlone w rankingu stanowią zarazem wyzwanie. Każdego dnia powinniśmy udowadniać, że jesteśmy marką godną tych ocen. Jako firma zaufana, bezpieczna i uczciwa dbamy o potrzeby i satysfakcję klientów – dodaje prezes Poczty Polskiej.  

XIV Edycja rankingu Najcenniejszy Polskich Marek została opracowana przez dziennik Rzeczpospolita. 

W ubiegłym roku Poczta Polska zwyciężyła w kategorii „Najlepsza polska usługa 2017” w rankingu Polskiego Radia „Lubię, bo polskie” oraz w konkursie „Lider Informatyki 2017” (kategoria Handel i Usługi)  organizowanym przez redakcję magazynu Computerworld. W pierwszym konkursie doceniona została  pocztowa platforma usługowa Envelo, w drugim – Mobilny Listonosz, czyli aplikacja wykorzystywana na potrzeby obsługi korespondencji sądów, a w niedalekiej przyszłości platforma skupiająca wiele innowacyjnych usług Poczty Polskiej.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem