Pod koniec czerwca odbędzie się Fintech Dragons Day 2017

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

W Warszawie będzie miała miejsce konferencja, która powinna stać się obowiązkowym miejscem dla wszystkich startupów fintechowych w Polsce. Będą prezentacje ekspertów dotyczących AI czy PSD2 oraz konkurs dla zgłoszonych startupów.

Fintech Dragons Day 2017 to konferencja organizowana przez Fintech Trends. 29 czerwca w Centrum Kreatywności Targowa odbędzie się wydarzenie, podczas którego odbędą się prezentacje specjalistów, ekspercka debata oraz konkurs na najlepiej zapowiadające się fintechowe startupy.

Uczestnicy Fintech Dragons Day 2017 usłyszą prezentacje m.in. odnośnie analiz big data, przyszłości bankowości i fintechów po wejściu w życie PSD2. Tematem debaty będzie przyszłość rynku usług finansowych w kontekście rosnącego apetytu na nie przez tzw. „the big 5 tech giants”.

Po debacie odbędzie się konkurs dla fintechowych startupów.

Dragonami będą m.in. zarządzający z Experior, HardGamma i Data Ventures. Cały czas można zgłaszać się jako startup. Może to być koncepcja, może być już gotowe MVP. Jeżeli ktoś jest zainteresowany może zgłaszać się na adres [email protected]. Nagrodami będą programy mentoringowe w funduszach VC, ale i nie tylko.

Po konkursie będzie przerwa na lunch. Bilet na konferencję kosztuje jedynie 9 EUR. MamStartup.pl jest Partnerem medialnym tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy. Więcej szczegółów i zapisy na całą konferencję: http://fintechtrends.co/fintech-dragons-day/.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia