Podczas BUSINESS INSIDER Global Trends Festival wybrano startupy do programu InCredibles Sebastiana Kulczyka

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Podczas BUSINESS INSIDER Global Trends Festival wybrano startupy do programu InCredibles Sebastiana Kulczyka

Udostępnij:

Trzy nowe startupy, wybrane przez redakcje Forbes Polska i Business Insider Polska, trafią do czwartej edycji programu mentoringowego InCredibles, stworzonego i firmowanego przez Sebastiana Kulczyka. Nazwy firm –laureatów zostały ogłoszone podczas BUSINESS INSIDER Global Trends Festival. Są to: Handerek Technologies, Molecule.one oraz Therapify. Redakcje wyróżniły również startupy: Skriware i Biotts. 
InCredibles to program mentoringowy, w którym Sebastian Kulczyk oraz inni mentorzy dzielą się swoimi doświadczeniami i kontaktami. Program dla uczestników jest bezpłatny. Łącznie w programie bierze udział 10 startupów, które otrzymują wsparcie mentorów – doświadczonych menedżerów, przedsiębiorców, ekspertów z różnych dziedzin.

Nowe startupy w programie InCredibles

Kapituła, złożona z przedstawicieli Business Insider Polska, „Forbesa” oraz Ringier Axel Springer Polska wytypowała trzy startupy, które trafią do tegorocznej edycji programu. Są to kolejno:

  • Handerek Technologies
  • Molecule.one
  • Therapify

Redakcje wyróżniły również firmy: Skriware i Biotts.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

O konferencji BUSINESS INSIDER Global Trends Festival

Konferencja BUSINESS INSIDER Global Trends Festival odbywa się online w dniach 19 – 23 października 2020 roku. Jej tematem przewodnim jest wpływ COVID-19 na światowy biznes. Konferencja odbywa się na pięciu scenach znajdujących się w różnych miejscach na świecie: scenie głównej – Global Stage oraz czterech scenach regionalnych –  United States Stage, Europe Warsaw Stage, Europe Berlin Stage oraz Asia/Pacific Stage (w New Delhi i Tokio). W ramach konferencji BUSINESS INSIDER Global Trends Festival zostaną przeanalizowane skutki epidemii koronawirusa w pięciu głównych obszarach tematycznych: Welcome to the Future, Shifting Societies, Sustainability, Technology oraz Organization. W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele kadry kierowniczej, przedsiębiorcy i inwestorzy z całego świata. Złoży się na nią ponad 60 godzin wystąpień, dyskusji i warsztatów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem