Podejmij wyzwanie #hackpizza!

podejmij wyzwanie hackpizza
Udostępnij:
Ruszyły zapisy do #hackpizza – pierwszej edycji maratonu kodowania organizowanego przez PizzaPortal.pl. Zamiast nudnych wykładów, czeka na Ciebie nie lada wyzwanie pod okiem mentorów i ekspertów z branży internetowej masz szansę stworzyć swój pierwszy komercyjny projekt.

Ruszyły zapisy do #hackpizza – pierwszej edycji maratonu kodowania organizowanego przez PizzaPortal.pl. Zamiast nudnych wykładów, czeka na Ciebie nie lada wyzwanie pod okiem mentorów i ekspertów z branży internetowej masz szansę stworzyć swój pierwszy komercyjny projekt. Przyjdź i spróbuj swoich sił, a może właśnie Twój pomysł okaże się najlepszy.

Jeśli jesteś miłośnikiem kodowania i nowe technologie internetowe oraz mobilne nie są Ci obce, to wydarzenie jest dla Ciebie! #hackpizza, czyli pierwsza edycja maratonu kodowania PizzaPortal.pl odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2014 roku w Centrum Informatycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Przez 3 dni pracować będziesz pod okiem mentorów i ekspertów (m.in. Lecha Kaniuka – znanego przedsiębiorcy internetowego, pomysłodawcy m.in. PizzaPortal.pl). Twoim zadaniem będzie wymyślić, a następnie stworzyć najlepszy produkt - a konkretnie prototyp produktu: usługi webowej, aplikacji lub gry - którego wdrożenie uatrakcyjni korzystanie z serwisu PizzaPortal.pl.

Ostatniego dnia imprezy wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody rzeczowe oraz propozycję wdrożenia i komercjalizacji swojego pomysłu. Organizator zapewni im udział w zyskach, który będzie rozliczany w zależności od specyfiki projektu.

PizzaPortal.pl to obecnie największy w Polsce serwis pozwalający zamówić jedzenie online. Jest zintegrowany z ponad 2 000 restauracjami na terenie całej Polski. Jako pierwszy w swojej kategorii wprowadził możliwość płatności bitcoinami oraz obsługę klientów niesłyszących.

Start piątek (20 czerwca 2014) godzina 21.00! Namów znajomych i zapisz się już dzisiaj. Szczegóły na stronie: http://hackpizza.pl.

źródło: informacja prasowa