Podroznik.tv – wirtualny podróżnik

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Jeżeli z wyjazdem na wakacyjny wyjazd czekaliście aż do teraz, lub właśnie wróciliście z urlopu i chcecie podzielić się swoimi wrażeniami lub ostrzec innych by nie popełnili tego błędu co Wy i nie wyjechali do hotelu, który atrakcyjny jest tylko w reklamowym folderze, to koniecznie musicie…

Jeżeli z wyjazdem na wakacyjny wyjazd czekaliście aż do teraz, lub właśnie wróciliście z urlopu i chcecie podzielić się swoimi wrażeniami lub ostrzec innych by nie popełnili tego błędu co Wy i nie wyjechali do hotelu, który atrakcyjny jest tylko w reklamowym folderze, to koniecznie musicie odwiedzić serwis podroznik.tv.


Podroznik.tv to połączenie  czegoś na wzór blogu video, serwisu społecznościowego, forum, oraz skarbnicy wiedzy o różnych, mniej i bardziej znanych turystycznych destynacjach. Obecnie dostępnych jest tam prawie 6 tysięcy filmów zarówno z miejsc mniej znanych, takich jak Dominikana, Tajlandia czy Kenia jak również z tych najbardziej popularnych regionów jak Chorwacja, Grecja czy Egipt. Można przeglądać i komentować wybrane dowolnie materiały, a także dodawać własne filmy, dzieląc się swymi przeżyciami i wrażeniami.

Więcej na www.podroznik.tv

źródło: informacja prasowa