Poduszka.pl ma już roczek i spore osiągnięcia

Dodane: 19.06.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

16 czerwca minął rok ,gdy serwis noclegowy Poduszka.pl ujrzał światło dzienne . Pojawienie się Poduszki na tym trudnym rynku zostało odebrane przez właścicieli obiektów noclegowych i użytkowników bardzo pozytywnie, a serwis dzięki wyjątkowym wyszukiwarkom w krótkim czasie stał się znaczącą …

16 czerwca minął rok ,gdy serwis noclegowy Poduszka.pl ujrzał światło dzienne . Pojawienie się Poduszki na tym trudnym rynku zostało odebrane przez właścicieli obiektów noclegowych i użytkowników bardzo pozytywnie, a serwis dzięki wyjątkowym wyszukiwarkom w krótkim czasie stał się znaczącą pozycją na rynku noclegów.

Poduszka to wygodna wyszukiwarka miejsc noclegowych w Polsce. Użytkownik dostał do dyspozycji dwie znakomite wyszukiwarki, tekstową, gdzie wystarczy wpisać co szuka i krokową, która mimo, że pozornie wygląda na bardzo prostą, zawiera szereg przydatnych narzędzi wspomagających szukanie. Nie można zapomnieć, że w serwisie szczegółowe wyniki podane są w postaci dużych kart co znacznie ułatwia szybki kontakt z obiektem w sezonie, gdzie nie musimy już klikać z wyników do kart obiektów i z powrotem. Serwis stawia na szybkie i wygodne znalezienie noclegu.

Serwis został ciepło przyjęty przez Internautów co widać na zestawieniu poniżej.

Osiągnięcia Poduszki 1 rok od powstania serwisu:

  • 17,1 tys. ofert dokładnie opisanych wraz ze zdjęciami oraz umiejscowieniem na mapie;
  • 15,9 tys. osób lubi Poduszkę na Facebooku;
  • 1,2 tys. zapytań dziennie do obiektów;

Użytkownicy w zdecydowanej większości wypowiadają się pochlebnie na temat serwisu i otwarcie przyznają, że z niego korzystają. Rynek serwisów noclegowych jest bardzo trudny, a Nam udało przebić się w tym gąszczu w ciągu roku co uważamy za sukces, który pozwoli nam serwis rozwijać i umacniać pozycję przez następne lata. Czeka Nas oczywiście jeszcze mnóstwo pracy, bo mamy mnóstwo pomysłów, które będziemy sukcesywnie wdrażać. – mówi Gerard Grech, pomysłodawca i właściciel Poduszka.pl.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem