Podwójny sukces Can't Stop Games!

podwojny sukces cant stop games
Udostępnij:
Twórcy Can't Stop Games zostali podwójnie uhonorowani! W ciągu dwóch tygodni wrocławska grupa zdobyła prestiżową nagrodę dla najlepszych e-biznesów Europy Środkowo-Wschodniej Aulery 2012 oraz pierwsze miejsce w konkursie Polish Game Awards w kategorii „Najlepsza gra przeglądarkowa”.

Twórcy Can't Stop Games zostali podwójnie uhonorowani! W ciągu dwóch tygodni wrocławska grupa zdobyła prestiżową nagrodę dla najlepszych e-biznesów Europy Środkowo-Wschodniej Aulery 2012 oraz pierwsze miejsce w konkursie Polish Game Awards w kategorii „Najlepsza gra przeglądarkowa”.

Aulery to coroczne wyróżnienia dla młodych firm, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. Statuetki przyznają organizatorzy non profitowej Auli Polskiej – najstarszej aktywnej inicjatywy barcampowej w Polsce.

W tegorocznej, czwartej już edycji wystartowało 60 firm. Obok Can't Stop Games w gronie zwycięzców znalazły się UXPin.com oraz Brand24.pl.

Tymczasem podczas targów GameDay Expo 2012 firmie przyznano pierwszą nagrodę w konkursie Polish Game Awards za tytuł "Pirates Saga", który uznany został przez jury najlepszą grą przeglądarkową 2011 roku. Nagroda Polish Game Awards jest pierwszym oficjalnym wyróżnieniem dla Can't Stop Games. Przypominamy jednak, że gra "Pirates Saga"  wielokrotnie była doceniona m.in: jako jedna z pięciu najlepszych gier o tematyce pirackiej na Facebooku wg portalu Games Blog, najlepsza z siedmiu gier o tematyce pirackiej na Facebooku wg portalu GamePro, jedna z dziesięciu gier lepszych od Farmville wg portalu Microcoft msn.

Can’t Stop Games to pierwsza europejska firma social-gamingowa, która dokonała ekspansji azjatyckiej, zdobywając Chiny, Koreę i Japonię, gdzie notuje się setki milionów użytkowników internetu. Spółka jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badania Gier i współzałożycielem multimedialnego klastra Creativro.

Zespołowi Can't Stop Games gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!