Pofantazjuj z Dymkami

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Portal narzędziowy Dymki.com jest pierwszym tak zaawansowanym polskim serwisem, który udostępnia wszystkie funkcjonalności związane z edytowaniem zdjęć w jednym miejscu. Serwis wyróżnia nowoczesność i profesjonalne narzędzia do graficznej obróbki fotografii bądź plików graficznych.

Portal narzędziowy Dymki.com jest pierwszym tak zaawansowanym polskim serwisem, który udostępnia wszystkie funkcjonalności związane z edytowaniem zdjęć w jednym miejscu. Serwis wyróżnia nowoczesność i profesjonalne narzędzia do graficznej obróbki fotografii bądź plików graficznych. Za przygotowanie konceptu, realizację i obsługę Dymki.com odpowiada agencja Netizens Peppermint.


Wyróżnikiem serwisu jest edytor zdjęć – narzędzie on-line do obróbki graficznej fotografii bądź plików graficznych, przy pomocy którego można m.in. wyostrzyć zdjęcie, dokonać korekty bądź retuszu, zmieniać kolory, nałożyć filtry pikselizacji czy popart’u. Mimo wielu funkcji obsługa jest prosta, menu intuicyjne, a interfejs uprzyjemnia korzystanie z serwisu. Dzięki temu, nawet początkujący użytkownicy bez problemu poradzą sobie z edytowaniem zdjęć. Serwis oferuje ponadto nieograniczony limit umieszczania zdjęć.

Kolejną funkcjonalnością portalu jest obszerna galeria dymków – statycznych animacji, dzięki którym użytkownik może wyrazić swoją ekspresję, ozdobić zdjęcia przy pomocy chmurek z tekstami i w formie graficznej przekazać komunikat, a następnie w prosty sposób publikować je na wybranych portalach społecznościowych, bądź też wysłać mailem do znajomych.

Serwis umożliwia także przechowywanie i katalogowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki możliwości zainstalowania uploadera dostępnego na stronie serwisu, można szybko i z poziomu pulpitu przenieść do swoich albumów katalogi z ulubionymi zdjęciami. Zdjęcia są przechowywane w serwisie w bezpieczny sposób i rozwiązują problem zapełnionych dysków na komputerze.

Serwis Dymki.com to również możliwość prowadzenia własnego bloga poprzez umieszczanie w nim wpisów tekstowych oraz zdjęć. Pełna funkcjonalność serwisu jest dostępna po dokonaniu rejestracji i utworzenia indywidualnego profilu.

źródło: informacja prasowa