Pokaż swój startup na ostatnim przed wakacjami warszawskim Pitch Rally

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Jeżeli masz gotowy projekt biznesu internetowego i szukasz inwestora, zamknięte spotkania Pitch Rally to wyjątkowa szansa na pozyskanie jednocześnie wiedzy i funduszy niezbędnych dla Twojego startupu.

Jeżeli masz gotowy projekt biznesu internetowego i szukasz inwestora, zamknięte spotkania Pitch Rally to wyjątkowa szansa na pozyskanie jednocześnie wiedzy i funduszy niezbędnych dla Twojego startupu. Już 15 czerwca odbędzie się ósme spotkanie, na którym przedstawiciele wiodących funduszy venture capital będą poszukiwać startupowych „perełek”. Gościem specjalnym będzie Michael Śliwiński, twórca popularnej aplikacji Nozbe.

Już ósme, zamknięte spotkanie z cyklu Pitch Rally odbędzie się w środę, 15 czerwca w Warszawie. Będzie to ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą. Po raz kolejny wybrani w drodze wcześniejszej selekcji przedsiębiorcy internetowi będą mogli zaprezentować swoje startupy przedstawicielom wiodących funduszy venture capital oraz aniołom biznesu i przekonać ich do wsparcia przedsięwzięcia. Prezentacje odbywają się w języku angielskim, co umożliwia integrację zagranicznych inwestorów z polskim rynkiem i włączenie się rodzimych firm w międzynarodowy ekosystem startupów. Na czerwcowe spotkanie pomysłodawcy i organizatorzy imprezy, fundusz VC early stage hardGAMMA Ventures i firma doradcza UBIK Business Consulting, zaprosili przedsiębiorcę internetowego pracującego na rynkach międzynarodowych, m.in. w USA, Michaela Śliwińskiego.

– Te osiem spotkań Pitch Rally, które odbyło się na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy, utwierdza nas w przekonaniu, że na polskim rynku internetowym jest wielu błyskotliwych przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia – mówi Krzysztof Kowalczyk, założyciel i partner zarządzający UBIK Business Consulting oraz partner w hardGAMMA Ventures. – Spotkania Pitch Rally stały się swoistym mostem między najważniejszymi inwestorami z rynku nowych technologii w Polsce a młodymi i zdolnymi ludźmi, którzy w innych okolicznościach nie mieliby do nich dostępu. Pamiętajmy jednakże rozwijanie produktu w tej branży wymaga nie tylko pieniędzy, ale również wiedzy i doświadczenia. Dlatego dbamy o to, aby na każdym Pitch Rally zapewnić uczestnikom dostęp do światowej klasy specjalistów, jak nasz czerwcowy gość Michael Śliwiński czy wcześniejsi – Jani Byrne z IBM Venture Capital Group, Carlos Espinala z funduszu Seedcamp.com czy Jon Bradford z akceleratora Springboard.com – dodaje Piotr Sienkiewicz, drugi z partnerów w hardGAMMA Ventures

Pierwsze warszawskie spotkanie z cyklu Pitch Rally odbyło się w październiku 2010. Od tamtego czasu comiesięczne zamknięte eventy kojarzą młodych i innowacyjnych przedsiębiorców z inwestorami zainteresowanymi finansowym wsparciem najciekawszych projektów. Najnowszym przedsięwzięciem organizatorów Pitch Rally jest akcelerator GammaRebels, który oferuje innowacyjnym startupom technologicznym wsparcie w postaci inwestycji do 20 tysięcy złotych w zamian za 10 procent udziału w spółce oraz stały kontakt i pomoc zespołu mentorów z bezcennym doświadczeniem w branży technologicznej i pasją do rozwoju startupów. GammaRebels bazuje na doświadczonym zespole zarządzającym hardGAMMA Ventures oraz kilkunastu mentorów, których pełna lista będzie wkrótce ogłoszona. Do programu można zgłaszać się do 30 czerwca, sam akcelerator startuje 1 sierpnia i trwa do 31 października Więcej informacji na stronie internetowej www.gammarebels.com.

Wszystkie informacje dotyczące minionych spotkań Pitch Rally i najbliższego czerwcowego eventu dostępne są na stronie Pitchrally.com. Za pośrednictwem formularza http://pitchrally.com/about/#form zgłaszać można chęć udziału w spotkaniu.

źródło: informacja prasowa