Pokaż swój startup od kulis i zgarnij podwójne zaproszenie na Infoshare 2019

Dodane: 01.04.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Weź udział w konkursie MamStartup oraz Let's Fintech with PKO Bank Polski! Pokaż nam swój startup od kulis i wygraj podwójną wejściówkę na najgorętszą konferencję tej wiosny - Infoshare 2019.

Wraz z naszym partnerem i opiekunem działu Fintech programem Let’s Fintech with PKO Bank Polski! przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia dla przedstawicieli startupów na konferencję Infoshare 2019, która odbędzie się już 8 i 9 maja w Gdańsku.

Infoshare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo – Wschodniej. W minionym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. W tym roku na InfoShare od ekspertów dowiecie się m.in. jakie big data stoi za bankami oraz dlaczego „fintech is the new black”.

Nie może tam zabraknąć także Ciebie i Twojego projektu!

Co należy zrobić, by wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń?

Zadanie konkursowe jest proste:

Wiemy, że prowadzenie startupu to skomplikowana sprawa. Nagraj krótkie wideo, w którym pokażesz nam, jak żyje się w startupie naprawdę, za kulisami i udowodnij, że zasługujesz na chwilę wytchnienia. Wygraj podwójne zaproszenie na InfoShare 2019 oraz możliwość przedstawienia swojego startupu na MamStartup.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 kwietnia, do końca dnia. Nagrania, wraz z krótkim pisemnym opisem Waszego startupu, możecie przesyłać jedną z dwóch dróg:

  1. drogą mailową na adres [email protected] w temacie wiadomości wpisując „Konkurs #letsfintech”
  2. lub publikując nagranie na swoim profilu na Facebooku i oznaczając je tagiem #letsfintech

Nagrodami są 3 podwójne zaproszenia (startup pass) na konferencję Infoshare 2019 oraz publikacje przedstawiające Wasz projekt na łamach MamStartup.

Zwycięzców wybierze jury złożone z przedstawicieli redakcji MamStartup oraz banku PKO Bank Polski.

Z pełnym regulaminem konkursu możecie zapoznać się tutaj.