Polacy najbardziej hojnymi imigrantami

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Wykonująca transfery gotówkowe firma Azimo przeprowadziła badania, z których wynika, że Polacy to jedna z najhojniejszych nacji żyjąca i pracująca na Wyspach Brytyjskich. Przesyłamy do swego kraju znaczną ilość zarobionych pieniędzy. 

W okresie przedświątecznym Polacy pracujący na Wyspach Brytyjskich przesłali średnio 986 funtów. Liczba osób emigrujących za granicę nie maleje, nasi rodacy najczęściej wyjeżdżają do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii i Włoch. Popularnym kierunkiem emigracji stały się w ostatnich latach kraje skandynawskie, w szczególności Norwegia. Głównym powodem emigracji jest w dalszym ciągu praca. 

Świat stał się globalną wioską, co stawia przed nim nowe wyzwania i nowe możliwości. Wyzwaniem nowoczesnej technologii są bezpieczne przelewy gotówki i ochrona przed wirtualnymi złodziejami. Dokonywanie przelewu bankowego za pośrednictwem międzynarodowego systemu łączności SWIFT jest bezpiecznym, lecz zazwyczaj kosztownym rozwiązaniem. Rzetelnym przedsiębiorstwem świadczącym usługi finansowe, które ma długą tradycję i cieszy się wieloletnim zaufaniem swoich klientów jest Western Union. Zalety realizacji przekazów pieniężnych za pośrednictwem Western Union to: czas, wygoda, bezpieczeństwo i prostota. Pieniądze wypłacane są szybko, tylko osobie dla której są przeznaczone. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii informatycznych sprawia, że pieniądze są bezpieczne. Inną popularną i bardzo wygodną formę przelewu pieniędzy proponują działające online start-upy takie jak: Azimo. Zapewne przelewy online za pośrednictwem aplikacji na smartfona i popularnego Facebooka z dnia na dzień zdobędą rzesze nowych klientów. Firmy tego typu zapewniają bezpieczeństwo autoryzowane przez Urząd Nadzoru Finansowego. Używają tego samego systemu szyfrowania i fizycznej ochrony co banki. Ich działalność jest monitorowana i weryfikowana. Zwiększają bezpieczeństwo finansowe swych klientów poprzez ciągłe skanowanie systemów w poszukiwaniu nietypowych transakcji. Używają zaawansowanej, wielopunktowej techniki, która zapewnia, że wszystkie transakcje podlegają odpowiednim poziomom weryfikacji i kontroli. 

Przed zawarciem umowy warto dokładnie zapoznać się z jej warunkami i zasadami bezpieczeństwa. Reklamowaną dewizą jest szybkie, łatwe i korzystne dla wszystkich zainteresowanych stron wysyłanie pieniędzy za granicę. Pełna wygoda i mobilność.

Dowiedz się więcej o Azimo >