Polacy z UnStock w najlepszym akceleratorze dla startupów w USA

polacy z unstock w najlepszym akceleratorze dla startupow w usa
Udostępnij:
UnStock to międzynarodowy marketplace i aplikacja na iPhone, w której mobilni twórcy nagrywają i sprzedają firmom swoje materiały wideo. Twórcami UnStocka są Polacy, którzy jako pierwsi dostali się do akceleratora startupów z Doliny Krzemowej AngelPad, uważanego obecnie za najlepszy w USA.

Na zdjęciu zespół UnStock (od lewej): Kamil Goliszewski, Jakub Górajka i Adam Cellary | fot. materiały prasowe 

UnStock został wybrany spośród 2000 startupów z całego świata do 10. edycji programu AngelPad i wraz z 12 innymi startupami 7 czerwca został oficjalnie zaprezentowany 200 inwestorom z Doliny Krzemowej.

UnStock łączy mobilnych twórców wideo z markami, które chcą za pomocą autentycznych klipów wideo skutecznie komunikować się ze swoimi klientami. UnStock pozwala użytkownikom dodawać autorskie filmy bezpośrednio ze smartfonów i kamer mobilnych, aby zarabiać na licencjonowaniu ich marketerom i markom.

W ciągu 2 miesięcy UnStock pozyskał użytkowników z ponad 750 miast na całym świecie.

- Unstock zmienia sposób dostępu do filmów. Marki, które chcą się z odbiorcami komunikować za pośrednictwem autentycznych, naturalnych filmów, nie muszą ich już przygotowywać we własnym zakresie. Dzięki UnStockowi firmy zyskują natychmiastowy dostęp do filmów z całego świata, które pochodzą wprost od ich twórców – wyjaśnia Jakub Gorajek, CEO Unstocka.

Platforma została założona przez przedsiębiorców z doświadczeniem w produkcji wideo i marketplace - Jakuba Górajka, CEO UnStocka, który wcześniej stworzył dwie firmy zajmujące się produkcją wideo w Polsce i w Dolinie Krzemowej, Kamila Goliszewskiego, COO UnStocka, przedsiębiorcy, prawnika i współzałożyciela Uniqorn Advisory oraz Adama Cellary, hackera z ponad 10 letnim doświadczeniem, pełniącego funkcję CTO.