Poleć usługi nazwa.pl i zgarnij 50% prowizję

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Poleć usługi nazwa.pl i zgarnij 50% prowizję

Udostępnij:

Firma nazwa.pl podnosi prowizję za polecanie jej usług. Od teraz partnerzy Programu Partnerskiego zarobią aż 50% od pierwszej wpłaty dokonanej przez poleconego klienta i do 35% od każdej kolejnej.

Do tej pory partnerzy Programu Partnerskiego nazwa.pl mogli uzyskać 25% prowizję od każdej wpłaty za poleconą usługę. Od teraz osoby i firmy zajmujące się tworzeniem stron WWW, serwisem komputerów lub inną działalnością, która pozwala polecać usługi nazwa.pl, zgarną dużo wyższą prowizję. Jeśli także Ty chcesz w ten sposób generować dodatkowy przychód, czytaj dalej.

Program Partnerski nazwa.pl – warunki uczestnictwa

Aby nawiązać współpracę z nazwa.pl w ramach Programu Partnerskiego, należy podjąć trzy proste kroki:

Krok 1. Zgłoś się za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie nazwa.pl.

Krok 2. Poczekaj na kontakt ze strony konsultanta nazwa.pl, który odezwie się do Ciebie, aby omówić warunki współpracy.

Krok 3. Poleć usługi hostingowe nazwa.pl co najmniej 5 klientom, żeby uzyskać prowizję w wysokości 50%.

Spółka nazwa.pl oferuje nagrody za opłacone usługi, które zostały zamówione za pomocą Twojego indywidualnego kodu. Niezależnie od tego, czy będą to usługi hostingowe, domeny, certyfikaty SSL, czy Cloud Backup. Od każdej z poleconych usług otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 50% od pierwszej wpłaty.

Od kolejnych wpłat wyniesie ono od 25% do 35% i będzie zależne od liczby poleconych przez Ciebie i opłaconych usług. Zarobione w ten sposób środki możesz przeznaczyć na opłacenie usług w nazwa.pl lub w dowolnym momencie przelać na swoje konto bankowe.

Ważne! Jeżeli dopiero rozpoczynasz współpracę z nazwa.pl, ale dysponujesz portfolio klientów, którzy już korzystają z hostingu u innych dostawców, a do tego zadeklarujesz ich przeniesienie do nazwa.pl, to firma aktywuje 50% prowizję od samego początku.

Obustronne korzyści

Spółka nazwa.pl nie wymaga żadnych pisemnych umów, aby przyznać swoim partnerom wyższą prowizję oraz zapewnia, że współpraca będzie opierać się na wzajemnym zaufaniu i będzie korzystna dla partnerów.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nazwa.pl za pomocą formularza dostępnego na stronie https://www.nazwa.pl/program-partnerski.

Artykuł powstał przy współpracy nazwa.pl