Polki mogą od dziś wziąć udział w biznesowych szkoleniach on-line w ramach inicjatywy Goldman Sachs „10 000 Women”

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Polki mogą od dziś wziąć udział w biznesowych szkoleniach on-line w ramach inicjatywy Goldman Sachs „10 000 Women”

Udostępnij:

Fundacja Goldman Sachs udostępniła bezpłatnie kobietom na całym świecie swój światowej klasy kurs biznesowy on-line. Kurs jest częścią inicjatywy 10 000 Women (10 000 Kobiet). To pierwszy raz kiedy Polki będą mogły skorzystać z obszernych zasobów tego kompleksowego programu opracowanego przez światowych ekspertów biznesowych.

Wraz ze zmianami jakie zachodzą w odpowiedzi na globalny kryzys zdrowotny kształcenie na odległość staje się ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Kurs on-line, w ramach inicjatywy Goldman Sachs 10 000 Women, pomaga kobietom rozwijać swoje umiejętności biznesowe poprzez praktyczne wykłady i szkolenia. Program dostarcza wskazówek dotyczących wszystkich aspektów biznesu – od finansów oraz prowadzenia codziennej działalności po przywództwo, marketing i negocjacje.

Uczestniczki mają szansę nauczyć się jak rozpoznać konkurencję, znaleźć własną przewagę konkurencyjną, pewnie negocjować, a także z sukcesem wnioskować o finansowanie potrzebne do dalszego rozwoju firmy.

Mając na uwadze wyjątkowe wyzwania i ograniczenia czasowe, jakie stoją przed prowadzącymi małe przedsiębiorstwa, kurs on-line został podzielony na dziesięć odrębnych modułów, z których słuchaczki mogą korzystać we własnym tempie. Uczestniczki w elastyczny sposób kształtują swoją ścieżkę: mogą wziąć udział w dowolnym bloku zajęć lub ich kombinacji, tak aby dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb.

Program jest również wyjątkową okazją do nawiązywania kontaktów, a kobiety, które ukończą wszystkie 10 kursów, mogą przystąpić do Społeczności Absolwentów Programu 10 000 Women,

@10 000 Women Alumni Community. Członkinie tej społeczności mają dostęp do dodatkowych materiałów oraz wydarzeń, dzięki którym mogą pogłębić swą wiedzę i zaczerpnąć inspiracji.

Na kurs można zarejestrować się pod adresem: www.coursera.org/launch/10000women.

Materiały są do dyspozycji bezzwłocznie po rejestracji i są dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim