Polscy olimpijczycy wpierają SportConnect.pl

Dodane: 26.04.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Portal internetowy SportConnect.pl – pierwszy w Polsce serwis dedykowany specjalistom, zajmującym się zawodowo sportem, zdobył wsparcie polskich olimpijczyków. Będą oni swoim wizerunkiem promowali idee propagowane przez SportConnect.pl.

Portal internetowy SportConnect.pl – pierwszy w Polsce serwis dedykowany specjalistom, zajmującym się zawodowo sportem, zdobył wsparcie polskich olimpijczyków. Będą oni swoim wizerunkiem promowali idee propagowane przez SportConnect.pl.

Otylia Jędrzejczak, Paweł Korzeniowski, Mateusz Kusznierewicz, Dominik Życki, Marta Domachowska to sportowcy, którzy postanowili wesprzeć swoim wizerunkiem portal SportConnect.pl. W ramach współpracy olimpijczycy zgodzili się na udostępnienie swoich wizerunków w celach promocyjnych portalu. Już teraz ich fotografie stały się stałym elementem portalu i zdobią główny banner SportConnect, a w przyszłości ich udział w rozwoju serwisu będzie jeszcze większy.

– Gdy Sebastian i Jola, twórcy portalu, poprosili mnie, żebym wsparła SportConnect.pl, nie wahałam się nawet chwili – mówi Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska z Aten– Idee, które promują za pomocą serwisu, czyli integracja środowiska sportowego oraz wzajemne inspirowanie się w celu podnoszeniu własnych kwalifikacji zawodowych, są mi bardzo bliskie. Sama bardzo dobrze wiem, jak istotne jest znaleźć w odpowiednim momencie właściwych ludzi, którzy potrafią nadać sprawom dobry bieg, a dzięki SportConnect jest to znacznie łatwiejsze – dodaje Otylia.

Na portalu przed igrzyskami w Londynie, a także po nich, będą pojawiać się relacje z przygotowań zawodników do tej imprezy.

– Bardzo się cieszymy, że nasi mistrzowie skorzystali z zaproszenia, gdyż ich udział w projekcie jest zwieńczeniem idei, którą chcemy promować przy pomocy SportConnect. Ich niezwykłe osiągnięcia są dowodem na to, że stworzenie zespołu profesjonalistów najwyższej klasy w widoczny sposób przekłada się na sukcesy w sporcie. Mam nadzieję, że ich przykład stanie się inspiracją dla młodych adeptów, którzy dopiero zaczynają przygodę ze sportem – mówi Sebastian Krzepota, twórca portalu SportConnect.

Więcej informacji dla specjalistów zajmujących się sportem i wieści z przygotowań naszych olimpijczyków do igrzysk w Londynie znajduje się na SportConnect.pl.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem