Polscy startupowcy zaprezentują swoje projekty przed międzynarodowym jury

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

12 listopada ruszył pierwszy etap konkursu dla młodych przedsiębiorców ScaleMeGlobal, organizowanego przez PARP w ramach projektu „Wspieramy e-Biznes – WEB.GOV.PL”. Uczestnicy konkursu swoje innowacyjne projekty zaprezentują szerokiemu gronu inwestorów i ekspertów biznesu podczas konferencji ICT Summit już 3 grudnia.

ScaleMeGlobal to organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkurs skierowany do przedstawicieli środowiska startupowego z Polski. Jest niepowtarzalną okazją dla uczestników do zaprezentowania swoich projektów inwestorom z zagranicy i mentorom biznesu.

Konkurs składa się z dwóch etapów. By wziąć w nim udział, należy w kilku słowach opisać swój projekt oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konferencji ICT Summit. Spośród wszystkich zgłoszeń 10 najlepszych zostanie wybranych do finału, który obędzie się już 3 grudnia.

W trakcie krótkiej prezentacji finaliści będą mieli szansę zaprezentowania swoich innowacyjnych pomysłów na biznes przed międzynarodowym jury składającym się ze znanych inwestorów i mentorów biznesowych. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni sesją coachingową z Donem Dodgem lub Paulem Jozefiakiem.

Wymiana wiedzy i doświadczeń

Konferencja ICT Summit odbywająca się w dniach 3-4 grudnia 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie, to wyjątkowe spotkanie przedstawicieli różnych części ekosystemu start-upowego oraz okazja, by spotkać inwestorów z Europy, USA i Izraela, aniołów biznesu i przedstawicieli funduszy Venture Capital. Udział w konferencji wezmą też największe koncerny technologiczne, wysokiego szczebla przedstawiciele administracji publicznej oraz polskie i zagraniczne media. ICT Summit ma na celu zaprezentować w międzynarodowym środowisku potencjał polskiej branży ICT.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości „Wspieramy e-Biznes – WEB.GOV.PL”. Konferencja odbędzie się w języku angielskim z polskim tłumaczeniem. Udział jest bezpłatny. Szczegóły wydarzenia oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://ict.web.gov.pl/#about