Polska konkurencja dla Ubera, Airbnb, Allegro, OLX i Facebooka?

Dodane: 28.11.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Polacy nie gęsi i… swoją aplikację mają. A raczej będą mieć, jeśli powiedzie się zbiórka, która dzisiaj ruszyła na polskim Kickstarterze PolakPotrafi.pl. ShareIt to – według pomysłodawców – aplikacja mobilna będąca odpowiedzią na wszystkie sytuacje dnia codziennego, w których nie masz tego, z czego

ShareIt to polska odpowiedź na ofertę wyspecjalizowanych, międzynarodowych serwisów oferujących tzw. „współdzielenie”. Pozwalają one skorzystać z przejazdu prywatnym samochodem innej osoby, wynająć pokój na weekend w prywatnym mieszkaniu innego użytkownika serwisu albo po prostu kupić od kogoś to co jest nam potrzebne.

ShareIt stawia na wszechstronność zastosowań. Dzięki aplikacji możliwe będzie współdzielenie w zasadzie wszystkiego – przedmiotów codziennego użytku (np. narzędzi, sprzętu sportowego albo turystycznego), drobnych usług (np. pomoc przy malowaniu pokoju, wyprowadzenie psa lub udostępnienie pralki studentowi w potrzebie, który nie ma jej w akademiku, a w najbliższy weekend nie wraca do domu) oraz czasu wolnego (np. wspólne wyjście do kina, restauracji lub na koncert, umówienie się na wieczorną przejażdżkę rowerem, poranny jogging w parku, itp.).

Wśród wielu zalet aplikacji dwie zasługują na szczególną uwagę. Po pierwsze, będzie ona całkowicie darmowa. Będzie można ją za darmo pobrać i za darmo z niej korzystać. Nie będzie ona również pośredniczyła w jakichkolwiek rozliczeniach pomiędzy użytkownikami (jeśli w ogóle jakieś będą – to będzie zależało wyłącznie od użytkowników, którzy zdecydują się wystawić ofertę lub z niej skorzystać). Po drugie, będzie ona oferowała geolokalizację, tj. dostęp w czasie rzeczywistym do ofert z najbliższej okolicy. Dzięki temu możliwe będzie znalezienie tego, czego szukamy „tu i teraz”, bez umawiania się na za tydzień, na drugim końcu miasta albo czekania na przesyłkę.

Warto zaznaczyć, że ShareIt ma na celu nie tylko skutecznie i szybko rozwiązywać drobne, codzienne problemy. Ma również promować tradycyjne wartości, takie jak pomaganie sobie w potrzebie, dzielenie się, spędzanie ze sobą czasu i osobisty kontakt z drugim człowiekiem. Ideą ShareIt jest tworzenie świata bliższego i bardziej przyjaznego ludziom.

Z projektem można zapoznać się na stronie ishareitall.pl oraz na facebook.com/ShareItPL. Wsparcia można udzielić pod tym adresem.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem