Polski przewodnik po Paryżu wielkich artystów

Dodane: 06.08.2014

Informacja prasowa

Udostępnij:

TravelbyArt, aplikacja przeznaczona na telefony iPhone będąca mobilnym przewodnikiem po Paryżu słynnych artysów, pisarzy, piosenkarzy i kompozytorów XX wieku jest już dostępna w App Storze. Aplikacja oferuje ponad dwadzieścia tras prezentujących życie takich postaci jak Ernest Hemingway, Pablo Picasso i Edith Piaf.

TravelbyArt zawiera informacje i anegdoty o dziesiątkach miejsc w Paryżu, w których wielcy artyści i intelektualiści żyli, pracowali, jedli, pili i spotykali swoich przyjaciół. Wszystkie miejsca zostały szczegółowo opisane oraz wzbogacone o archiwalne zdjęcia, reprodukcje dzieł sztuki i cytaty z książek. Losy artystów można prześledzić także dzięki ułożeniu ich biografii chronologicznie rok po roku.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Aplikacja nie wymaga dostępu do internetu, dzięki czemu użytkownicy z wyłączonym roamingiem mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcji – przede wszystkim z lokalizującej użytkownika mapy i z sugestii ułatwiających poruszanie się po mieście.

TravelbyArt przygotowywaliśmy przez długie miesiące. Naszym celem było stworzenie aplikacji, która pozwoli na zobaczenie Paryża w zupełnie inny sposób – oczami wielkich artystów. Mam nadzieję, że tego rodzaju podejście będzie atrakcyjne nie tylko dla wielbicieli Hemingwaya czy Picassa ale także dla wszystkich zainteresowanych kulturą i sztuką – mówi Beata Misiewicz, założycielka TravelbyArt.

Aplikację TravelbyArt można ściągnąć na telefony iPhone za darmo z App Store’a  iPhone: https://itunes.apple.com/us/app/travelbyart-discover-paris/id890775910.

Więcej informacji znajduje się na stronie  www.travelbyart.com.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem