Polski software house przeciera szlaki na rynku gier VR. Stworzył VR Crane Master

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Od wielu miesięcy pasjonatów gier komputerowych na całym świecie elektryzują informacje dotyczące coraz szybciej rozwijającej się technologii VR (z ang. – virtual reality). Pozwala ona użytkownikowi w parę chwil przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości.

VR Crane Master jako polska odpowiedź na obecne trendy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom entuzjastów nowinek ze świata gier, umiejscowiony w sercu wrocławskiego rynku start-up – RealityBusters, jako jeden z pierwszych polskich gamedeveloperów postanowił stworzyć grę stworzoną właśnie w tej technologii – VR Crane Master. Zadanie, jakie stoi przed graczami, tylko pozornie wydaje się proste – aby przejść do kolejnych rund, muszą oni wcielić się operatora dźwigu i przenieść w wyznaczone miejsce wskazane kontenery.

Jak mówi Kajetan Maćkowiak, założyciel Reality Busters: to wielka frajda tworzyć gry, które odkrywają przed ich użytkownikami nieznaną im dotąd – bo wirtualną – rzeczywistość. Cieszymy się, że możemy robić to jako jeden z pierwszych polskich start-upów. Wiemy, jaki potencjał niesie ze sobą wirtualna rzeczywistość – mamy najlepszy moment, aby to wykorzystać.

Jak ich znaleźć?

Grę zakupić można na Steamie – najpopularniejszym na świecie portalu dla graczy, pod tym adresem. Więcej informacji o RealityBusters można zaś znaleźć na ich stronie: http://realitybusters.co/.