Polski startup DigitalFirst.AI dołączył do amerykańskiego akceleratora NewChip

Dodane: 29.11.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

NewChip to amerykański akcelerator z siedzibą w Texasie, którego partnerami są m.in. AWS, AI, Porsche Ventures, PayPal i wiele innych dużych marek. Tylko 5% aplikujących dostaje się do ich programu. Polski startup DigitalFirst.AI otrzyma tam profesjonalne doradztwo w zakresie strategii, marketingu oraz tworzenia produktu. Nadrzędnym ich celem jest przygotowanie się do rozmów z inwestorami i doprowadzenie do zamknięcia kolejnej rundy inwestycyjnej na minimum 1 mln euro w ciągu najbliższych miesięcy.

– Od samego początku projektu myślimy globalnie. Nasz zespół wywodzi się z agencji, które realizowały międzynarodowe projekty. Wiemy, że przedsiębiorcy w Polsce, ale i za granicą borykają się z podobnymi problemami. Ich największym wyzwaniem są skuteczne działania marketingowe. Nie znaleźliśmy narzędzia, które rozwiązuje tę kwestię, dlatego postanowiliśmy stworzyć własną platformę i udostępnić ją tym, którzy swoimi pomysłami ulepszają świat. W planach mamy wyjście przede wszystkim na rynki zachodnie, rozważamy otworzenie spółki w Stanach. NewChip ma nam w tym pomóc. – mówi Rafał Tromczyński, CEO DigitalFirst.AI.

Dołączenie do akceleratora NewChip otwiera drzwi do globalnej społeczności założycieli, aniołów biznesu i inwestorów venture capital. Każdy uczestnik bierze udział w mastermindach i otrzymuje dedykowanego mentora. Gwarantuje to większą skuteczność w pozyskaniu finansowania do dalszego rozwoju technologicznie innowacyjnych projektów i skalowaniu ich.