Polski startup dostawcą prognoz sportowych dla ESPN

Dodane: 12.09.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Warszawska spółka iteelabs została oficjalnym dostawcą prognozy piłkarskich dla ESPN – amerykańskiej sieci mediów sportowych. ESPN jest pierwszym korporacyjnym klient iteelabs, która oferuje swoje prognozy pod marką BETEGY.

Warszawska spółka iteelabs została oficjalnym dostawcą prognozy piłkarskich dla ESPN – amerykańskiej sieci mediów sportowych. ESPN jest pierwszym korporacyjnym klient iteelabs, która oferuje swoje prognozy pod marką BETEGY.

W ramach umowy iteelabs dostarcza prognozy dla 8 najpopularniejszych lig piłkarskich na świecie. Dane przygotowane przez polski startup wykorzystywane są w usłudze ESPN PickCenter skierowanej do graczy zakładów bukmacherskich.

Bardzo się cieszymy, że w zaledwie rok po starcie z BETEGY nasze prognozy są wykorzystywane przez ESPN – mówi Alex Kornilov, założyciel i CEO warszawskiej firmy. Liczymy na to, że ESPN to pierwszy z wielu klientów korporacyjnych iteelabs. W chwili obecnej prowadzimy zaawansowane rozmowy z jednym największych koncernów medialnych w Niemczech na temat podobnej współpracy – dodaje.

Polska spółka, w którą rok temu zainwestował fundusz bmp media inwestors, jest jedynym oprócz Bloomberg Sport dostawcą prognoz piłkarskich dla ESPN.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem