Polski startup partnerem Visa Europe!

Dodane: 12.07.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Visa Oferty to program tej organizacji skierowany bezpośrednio do klientów. Głównym założeniem przedsięwzięcia jest udostępnienie konsumentowi ofert promocyjnych dopasowanych do jego zwyczajów zakupowych.

Zdjęcie główne artykułu by pexels.com

Program Visa Oferty zapewnia dostęp do różnego rodzaju zniżek i rabatów, m.in. do sklepów odzieżowych, obuwniczych, drogerii, księgarni, a także restauracji. Tę ostatnią możliwość zapewni polska spółka OpenCard, posiadająca bogate doświadczenie na rynku gastronomicznym.

Jak działa program Visa Oferty? Rozwiązanie dostępne jest dla wszystkich indywidulnych użytkowników kart debetowych i kredytowych Visa. Aby skorzystać ze zniżki wystarczy zarejestrować kartę na stronie www.visaoferty.pl, a następnie wyświetlić dostępne oferty. Z Visa Oferty można korzystać za pomocą aplikacji mobilnej, która jest dostosowana do systemów operacyjnych Android, iOS oraz Windows, jak również poprzez stronę internetową visaoferty.pl.

Obydwa rozwiązania pozwalają na przeglądanie ofert promocyjnych. Propozycje ofert dopasowane są do naszych zwyczajów zakupowych, dzięki czemu otrzymamy interesujące nas sugestie. Oferta jest przypisana do karty zarejestrowanej w programie, a sam program zniżkowy jest bardzo prosty i intuicyjny. Do skorzystania ze zniżki nie są potrzebne żadne dodatkowe karty lojalnościowe, a po dokonaniu płatności kartą Visa w ciągu 5 dni roboczych otrzymamy częściowy zwrot pieniędzy na nasze konto.

Jako polska spółka posiadająca bogate doświadczenie na rynku gastronomicznym, OpenCard jest wartościowym partnerem dla Visa Europe. OpenCard to ekspert na rynku lokalnym, dostarczający oferty restauracyjne oraz dbający o finansową wiarygodność partnerów. Firma zajmuje się pozyskiwaniem restauracji, wobec czego możemy mieć pewność, że do programu Visa Oferty trafią jedynie sprawdzone i godne polecenia restauracje.

Ze zniżek można korzystać już w takich restauracjach jak El Greco, L’enfant terrible, Tamka 43 i Casa Pablo. Do programu niebawem dołączą: N31 by Sowa oraz Castello. Są to jedne z najlepszych restauracji w Warszawie, w których będziemy mogli skorzystać ze zniżki. – To dla nas wielki zaszczyt móc współpracować z tak uznaną firmą jak Visa. Cieszymy się, że zaczynając jako start-up, udało nam się zyskać wiarygodność w jej oczach – mówi Prezes firmy Aleksander Buchacz.