Polskie Eventory oficjalną aplikacją na targach Event Planner Expo w Nowym Jorku

Dodane: 06.10.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Targi Event Planner Expo, jedno z największych wydarzeń w branży eventowej, 5 października w Nowym Jorku zgromadzi ponad 2500 ekspertów i 140 wystawców. Choć wydaje się, że impreza na tę skalę może być poza zasięgiem polskich firm – nic bardziej mylnego.

Oficjalną aplikacją tegorocznej edycji Event Planner Expo jest Eventory, platforma eventowa tworzona w Polsce.

Zdjęcie główne artykułu by pexels.com

Eventory pozwala organizatorom targów i konferencji stworzyć mobilny przewodnik dla ich uczestników. Zapewnia dostęp do programu, mapy obiektu, informacji o wystawcach oraz prelegentach, a także stałą komunikację z organizatorem poprzez czat, jak i push powiadomienia. Komunikator w aplikacji oraz lista uczestników ułatwiają networking i wymianę doświadczeń.

Dotychczas Eventory pojawiło się na ponad 1000 wydarzeniach w Ameryce Północnej, Europie, Azji oraz Afryce i zyskało zaufanie prawie 40 000 użytkowników, którzy doceniają intuicyjność i przyjazny design aplikacji. Jego obecność na międzynarodowej imprezie na tę skalę pokazuje nie tylko jakość samego produktu, ale i rosnący potencjał polskich firm, wykorzystujących nowe technologie w branży eventowej na arenie międzynarodowej.

 – Rok temu właśnie na Event Planner Expo odbyła się premiera aplikacji. Dzisiaj mamy rozbudowaną wersję Eventory, o czym będą mogli przekonać się wszyscy uczestnicy Expo, korzystając z Eventory w czasie eventu  – komentuje Andrzej Targosz, CEO Eventory. – Już wkrótce pokażemy kolejny etap rozwoju Eventory. Premiera jeszcze w październiku.

Więcej informacji o Eventory można znaleźć na stronie eventory.cc.