Polskie PayLane podbija Niemcy

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Najpierw polskie przelewy, teraz czas na kolejne rynki – PayLane.pl, dostawca płatności online, kieruje swoją ofertę do niemieckich e-biznesów.

Najpierw polskie przelewy, teraz czas na kolejne rynki – PayLane.pl, dostawca płatności online, kieruje swoją ofertę do niemieckich e-biznesów.

PayLane.pl, polska firma oferująca system płatności online, od lat konsekwentnie poszerza swoją ofertę – ostatnio były to przelewy w bankach w Polsce, wcześniej wtyczki do platform ecommerce, płatności cykliczne, przyjmowanie kart American Express czy DevZone, czyli strona dla deweloperów, która pokazuje jak wygląda integracja z PayLane od strony technicznej.

Tym razem oferta PayLane skierowana jest do naszych zachodnich sąsiadów, którzy już teraz będą mogli przyjmować płatności w 160 walutach z całego świata. Poza standardowymi metodami płatności, takimi jak karty kredytowe i debetowe, niemieckie firmy będą mogły oferować swoim klientom alternatywne rozwiązania typowe dla poszczególnych regionów, np. Sofort Banking w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, przelewy bankowe w Polsce, Dankort w Danii, Carte Bleue we Francji czy iDEAL w Holandii.

Niemieckim e-biznesom pomożemy w zdobyciu rynków zagranicznych oraz dopasowaniu usług płatnicznych do modelu biznesowego firmy. Mamy także specjalną ofertę dla niemieckich startupów! – mówi Karol Zielinski, dyrektor zarządzający PayLane.

Nowa oferta PayLane skierowana jest także do sklepów zbudowanych na platformach e-commerce. Dzięki wtyczkom PayLane sklepy online zbudowane na Magento, OpenCart, Zen Cart, osCommerce, PrestaShop czy WordPressie mogą zintegrować się z systemem płatności zaledwie w kilka minut.

źródło: informacja prasowa