Pomagam.pl uruchamia zweryfikowane zbiórki “Solidarni z Ukrainą” dla firm

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Pomagam.pl uruchamia zweryfikowane zbiórki “Solidarni z Ukrainą” dla firm

Udostępnij:

Pomagam.pl – organizator oficjalnej zbiórki #SolidarniZUkrainą – uruchomił nową funkcjonalność, która pozwala na założenie firmowej „wirtualnej puszki” w ramach głównej akcji.

Na stronie https://pomagam.pl/firmydlaukrainy każda organizacja może założyć zbiórkę internetową na pomoc naszym sąsiadom i szybko zacząć zbierać środki w zweryfikowanym miejscu. Serwis posiada także gotowe narzędzia do promocji zbiórki: wygodne opcje udostępniania w mediach społecznościowych oraz automatycznie tworzony widget-kod do umieszczenia na stronie www lub blogu.

“Kluczowy jest czas. Jedyne czym będziesz się musiał zająć to promocja zbiórki. Zebrane środki Twoja firma będzie mogła w prosty sposób przekazać bezpośrednio Fundacji Pomagam.pl” – wyjaśnia prezeska Fundacji Pomagam.pl, Dobrosława Gogłoza.

Wszelkie koszty pokrywa portal Pomagam.pl – 100% wpłaconej kwoty trafia na pomoc humanitarną

Do akcji dołączyły już m.in. Platinium Fitness, Agencja All Hands, sieć BodyTec20, a także znane osoby: rysowniczka Kasia Babis oraz para sportowców Sylwia i Akop Szostak. „Zawsze staramy się wspierać innych na tyle ile możemy. 50 000 to kwota, którą sami wpłacamy na dobry początek” – napisali Szostakowie w postach w mediach społecznościowych.

Na zbiórce https://pomagam.pl/solidarnizukraina zebrano już ponad 7 milionów złotych. Wszystkie środki zostaną przekazane na pomoc humanitarną, serwis nie pobiera prowizji.

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.