PoProstu.Net promuje Storino.pl

poprostunet promuje storinopl
Udostępnij:
Agencja mediów społecznościowych PoProstu.Net rozwija współpracę ze Storino.pl – polską aplikacją opartą na technologii Cloud Computing.

Agencja mediów społecznościowych PoProstu.Net rozwija współpracę ze Storino.pl – polską aplikacją opartą na technologii Cloud Computing.

Storino.pl, dziecko najnowszych technologii, potrzebuje do promocji swoich usług również nowoczesnych i elastycznych kanałów komunikacji. Dlatego też firma postawiła na media społecznościowe, powierzając zadanie prowadzenia i monitorowania dialogu ze swoimi użytkownikami i fanami agencji mediów społecznościowych PoProstu.Net. Do realizacji powierzonych jej zadań, PoProstu.Net wykorzystuje funkcjonalność Facebook.com oraz mikroblog Twitter.

Prowadzona od kilku miesięcy kampania na Facebook’u ukierunkowana jest przede wszystkim na prowadzenie merytorycznego dialogu z fanami i użytkownikami Storino.pl. Dzięki tej interakcji Storino.pl zbiera opinie na temat swojej usługi, które następnie wykorzystuje do wdrażania zmian i innowacji. Użytkownicy profilu są bowiem jako pierwsi informowani o planowanych i realizowanych udoskonaleniach usługi oraz otrzymują możliwość testowania nowych rozwiązań. Wszystkie komentarze są przez moderatorów starannie obserwowane, a opinie fanów uwzględniane podczas poprawiania funkcjonalności aplikacji.

Kolejnym obszarem działań na Facebook’u jest organizacja konkursów oraz akcji promocyjnych, które dają fanom liczne korzyści, z drugiej strony budując lojalność wobec Storino.pl

Dla użytkowników usługi Storino.pl Facebook jest bowiem miejscem, które – dzięki aktywności, umożliwia darmowe powiększenie pojemności konta oraz zdobywanie firmowych gadżetów. Skutecznie łączy zatem zabawę z funkcjonalnością usługi i dodatkowo generuje zainteresowanie aplikacją wśród nowych użytkowników – tłumaczy Marcin Jurczyński z PoProstu.Net.

Profil na Facebook’u zawiera dodatkowo specjalnie dedykowaną aplikację opartą o nowego Open Grapha. Aplikacja w prosty i łatwy sposób umożliwia wszystkim użytkownikom zamówienie darmowej nalepy na swojego laptopa, z której w pierwszym dniu działania skorzystało niemal 500 osób.

Dzięki regularnej komunikacji w mediach społecznościowych, w ciągu pół roku Storino.pl zyskał ponad 1000 fanów. W tym czasie zorganizowano prawie 30 konkursów i rozdano ponad 50GB darmowej pojemności.

źródło: informacja prasowa