Poradnik inwestycyjny od ING

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Poradnik inwestycyjny od ING

Udostępnij:

ING Bank Śląski wspiera edukację finansową klientów i udostępnia darmowy poradnik inwestycyjny w formie e-booka. Przygotowany materiał to napisany prostym językiem zbiór uniwersalnej wiedzy dla osób, które chcą rozpocząć inwestowanie na giełdzie.
– Inwestowanie pieniędzy na giełdzie staje się coraz popularniejsze, o czym świadczy rosnąca liczba inwestorów indywidualnych. Przed rozpoczęciem przygody z inwestowaniem, warto poświęcić czas na zdobycie podstawowej wiedzy. Solidne podstawy mają istotny wpływ na powodzenie inwestycji – powiedział Paweł Baluch, zarządzający grupą produktów w Biurze Maklerskim ING Banku Śląskiego.

Poradnik inwestycyjny „Pierwsze kroki w inwestowaniu”, którego wydawcą jest ING Bank Śląski, na kilkudziesięciu stronach podpowiada co jest ważne w skutecznym inwestowaniu pieniędzy na giełdzie, od czego zacząć oraz jakie narzędzia powinien poznać początkujący inwestor. Materiał zawiera uniwersalne informacje na temat rynku kapitałowego, podstawowych pojęć i inwestycyjnych „best practice”.

Poradnik inwestycyjny w formie e-booka można pobrać tutaj.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem