Portal Przeznaczeni już od 10 lat łączy w pary

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Przeznaczeni.pl, jedyny Polski zdobywca globalnej nagrody branży randkowej iDateAward, obchodzi 10-lecie działania. Portal przez dekadę połączył około 9 200 par, pomógł stworzyć 3 300 małżeństw.

Z okazji urodzin serwis udostępnił swoim Użytkownikom nową podstronę, która ma pomagać jeszcze skuteczniej nawiązywać nowe znajomości. Na stronie można obejrzeć teraz także kilkaset zdjęć ślubnych osób, które poznały się na Przeznaczeni.pl.

Dokładnie 10 lat temu portal randkowy Przeznaczeni.pl zainaugurował swoją działalność. Strona skupia ponad pół miliona osób, które łączy poszanowanie wartości uniwersalnych – miłości, wierności, uczciwości i rodziny. Pomaga poznać się osobom, które szukają stałych i wartościowych związków. Dzięki tysiącom skojarzonych do tej pory par portal uchodzi za najskuteczniejszy serwis randkowy w Polsce. Co ósma aktywna osoba w portalu znalazła na niej partnera. Za pośrednictwem Przeznaczonych poznało się kilkanaście tysięcy par. Wiele małżeństw doczekało się już dzieci. Użytkownicy portalu przez 10 lat wysłali do siebie ponad 15 milionów wiadomości. Umieścili w serwisie ponad pół miliona zdjęć.

Z okazji jubileuszu portal przygotował nową zakładkę – Galerię Użytkowników, która daje możliwość pokazania się innym nie tylko poprzez zdjęcie profilowe, a także te przedstawiające pasje i zainteresowania. Galeria pozwala również na szybkie i wygodne przeglądanie i komentowanie zdjęć innych Użytkowników. Na stronie dostępna jest także Galeria par, które rozpoczęły swoją historię na portalu. Użytkownicy mogą zobaczyć kilkaset zdjęć umieszczonych na stronie przez osoby, które skończyły już swoje poszukiwania partnera.

fot. pixabay.com