Positionly z nowym dyrektorem operacyjnym

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Kamil Starski, były prezes firmy EL Passion został dyrektorem operacyjnym w Positionly. Starski przez 5 lat pracował w EL Passion, warszawskim software house specjalizującym się w budowie aplikacji webowych oraz mobilnych, gdzie przez ostatnie 3 lata pełnił rolę CEO.

Na zdjęciu: Kamil Starski, COO Positionly

W tym czasie przyczynił się do znaczącego rozwoju firmy i powiększenia zespołu do kilkudziesięciu osób. Uczestniczył również w transakcji przejęcia EL Passion przez grupę Daftcode latem zeszłego roku. Jako dyrektor operacyjny, Kamil Starski będzie silnym wsparciem dla zespołu Positionly, firmy oferującej kompleksowe narzędzie SaaS do SEO oraz Inbound Marketingu.

Z rozwiązań Positionly korzysta obecnie ponad 2000 klientów z całego świata, głównie z USA. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się polskich start-upów, który w ciągu ostatnich 3 lat rósł o ponad 100% rocznie, osiągając przychody na poziomie kilku milionów złotych. Dzięki temu ma już nie tylko biuro w Warszawie, ale także we Wrocławiu oraz wielkie plany na ekspansję zagraniczną. Do tej pory fundusze inwestycyjne takie jak: niemiecki Point Nine Capital, Protos VC czy Xevin Investments zainwestowały w Positionly ponad 5 mln złotych.

– Mamy bardzo ambitne plany na bieżący rok, dlatego potrzebowaliśmy zaufanego i sprawdzonego “zawodnika”, który pomoże nam osiągnąć postawione cele. Kamil był dla nas idealnym kandydatem – mówi Grzegorz Kazulak, założyciel Positionly.