Potrzebujesz motywacji? Posłuchaj unikalnych fragmentów wywiadów z mentorami

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

2 200 wypowiedzi od ponad stu światowych ekspertów. Tyle nagrań udało się przygotować twórcom aplikacji Audvisor. Rajesh Setty i Michael Matin swoim programem motywują do działania. Na ten cel przygotowali krótkie wypowiedzi znanych autorów książek, mówców, inwestorów, którzy doradzą jak rozwiązać dany problem.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Seth Godin, Guy Kawasaki i wielu innych

– Problem nie jest problemem. To odpowiedzią na niego powinieneś się zająć – mówi z aplikacji Audvisor, Tom Peters, Uber Guru of Management. To pierwsza osoba, której rady mogłem posłuchać korzystając z niej. Nagrany z Petersem wywiad został pocięty i wybrano z niego najciekawszy fragment. Wypowiedź trwała 1:47 i dowiedziałem się z niej, jak przez lata pracowania dla wielu dużych przedsięwzięć, Guru Zarządzania w Uberze podchodził do tematyki problemu.

Właśnie takie osoby jak Peters, przedsiębiorcy, pracownicy znanych firm, prelegenci i szefowie spółek udostępnili swoje wypowiedzi na potrzeby aplikacji. Możemy zatem posłuchać, co do powiedzenia ma np. Ted Rubin, CMO Twittera, Seth Godin, autor bestsellerów dot. marketingu, czy Guy Kawasaki. Wszyscy wymienieni autorzy wypowiedzi, przekazują wiedzę, za którą często (np. na szkoleniach, czy w książkach) musielibyśmy zapłacić. Aplikacja oferuje ją za darmo.

Po szybką motywację

95% nagrań, których możemy posłuchać w Audvisor, to unikalne wypowiedzi przygotowane na potrzeby aplikacji. Twórcy programu postanowili sprostać wymaganiom odbiorców, którzy nie zawsze mają czas na słuchanie całych audiobooków. Dla nich stworzyli zbiór motywacyjnych wypowiedzi ekspertów, których możemy posłuchać przed spotkaniem z szefem, czy podczas pracy nad rozwiązaniem danego problemu z naszym produktem. 

Audvisor polecam osobom potrzebującym dawki motywacji. Szybkiej, bo nagrania zazwyczaj trwają od trzydziestu sekund do trzech minut. W tym czasie możemy posłuchać słów eksperta z danej dziedziny. Z ponad dwóch tysięcy wypowiedzi, o których wspomniałem, osiemset udostępnionych jest za darmo. Reszta w wersji premium. Zespół projektu pracuje nad dodaniem kolejnych rozmów z autorami. Aplikacja na rozwój pozyskała 1,4 miliona dolarów.