Potwornie dobrze zaplanowane spotkania

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Zdarza się, że punktualność i organizacja kuleją w firmach, a wtedy pełne konfliktów dni mijają bezproduktywnie. Schedulla to innowacyjna aplikacja typu door sign, która pilnuje czasu i dba o to, żeby harmonogram nie popadł w zapomnienie. Dzięki niej chaos nie będzie gościł na korytarzach, a kłótnie o rezerwacje sal znikną jak ręką odjął.

Mowa o kompleksowym systemie, na który składają się monitory instalowane przy wejściach do sal konferencyjnych oraz innych pomieszczeń. Na ekranach wyświetlane są szczegółowe informacje dotyczące tematu spotkania, godziny rozpoczęcia, godziny zakończenia, a także osoby prowadzącej.

Wygląd to nie wszystko, ale dobrze, żeby aplikacja prezentowała się spójnie z imagem firmy. Schedulla pozwala na takie rozwiązanie. Dopasowanie kolorów i interfejsu aplikacji jest wygodne oraz stwarza wiele możliwości do wyboru. Można w prosty sposób dokonać tego samodzielnie lub zlecić ekipie Schedulli wykonanie wersji custom, która nie tylko pozwoli na zmianę tła czy kolorystyki, ale też idealnie dostosuje sposób funkcjonowania aplikacji i jej obsługę do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jednak na kontinuum składa się nie tylko czas, ale i przestrzeń. Dlatego Schedulla w wersji custom może również władać i tym wymiarem. Integracja aplikacji z beaconami pozwoli nie tylko na lokalizację poszczególnych pracowników, ale też nadaje kontekst przestrzenny budynkowi. Klient odwiedzający firmę zostanie powitany przez Schedullę i doprowadzony do odpowiedniej sali, a organizator spotkania zobaczy na wyświetlaczu swojego telefonu zawiadomienie o przybyciu gościa. Beacony otwierają niezliczone perspektywy dla zastosowania Schedulli. To rozwiązanie, które pozwala nie tylko na skuteczniejsze zarządzanie pomieszczeniami, ale także obdarza zmysłem przestrzennym ślepe urządzenia.

Schedulla niedługo będzie dostępna nie tylko w wersji stacjonarnej, ale też mobilnej. Jeden z pracowników utknął w korku i musi przełożyć spotkanie? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z aplikacji na smartfona, żeby z wnętrza auta zmienić odległą informację przy drzwiach do sali. Uczestnicy spotkania mogą też sprawdzić harmonogram na ekranach swoich smartfonów i w ten sposób szybko dowiedzieć się o zmianach.

Czas w firmie jest pożerany przez chaos, a nie produktywnie wykorzystywany? Schedulla rozwiąże problem i sprawi, że firma zadziała jak szwajcarski zegarek.