PowerInbox – przyszłość skrzynki odbiorczej

powerinbox przyszlosc skrzynki odbiorczej
Udostępnij:
PowerInbox otrzymał wczoraj dofinansowanie w postaci 800 tysięcy dolarów. W czym pomoże nam aplikacja stworzona przez Matta Thazhmona?

PowerInbox otrzymał wczoraj dofinansowanie w postaci 800 tysięcy dolarów, jednocześnie zamykając rundy finansowania o łącznej wartości 1,9 miliona $. W czym pomoże nam aplikacja stworzona przez Matta Thazhmona?

PowerInbox pozwala na pełny wgląd w wiadomości e-mail otrzymywane od takich portali jak Groupon, Facebook czy Twitter. Co w tym nadzwyczajnego? Po pobraniu aplikacji, możemy bezpośrednio korzystać z powiadomień na Facebooku czy Twitterze oraz odpisywać znajomym na zadane pytania, czy komentować ich nowe zdjęcia.

Startup pozwala na zebranie innych aplikacji do swojej skrzynki odbiorczej. Jest to oszczędność czasu, bo nie musimy przechodzić na daną stronę i logować się na niej – dzięki aplikacji możemy kupować zniżki na produkty na Grouponie, zapisać się do śledzących Twittera znanej postaci, czy dokonać płatności dzięki PayPalowi, korzystając wyłącznie ze skrzynki e-mailowej.

Aplikacja udostępniona została w styczniu 2010 roku. Otrzymane pieniądze mają być przeznaczone na zatrudnienie inżynierów i dalsze działania promocyjne.

źródło: techcrunch.com