Poznaj swoich sąsiadów, dzięki aplikacji ObokSiebie.pl

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Nie znasz swoich sąsiadów? Dzięki ObokSiebie.pl to może się zmienić! Nowoczesna platforma komunikacyjna wychodzi na przeciw problemom lokalnych społeczności. ObokSiebie to więcej, niż zwykłe forum dla mieszkańców. Dzięki portalowi poznasz ludzi, z którymi dotychczas tylko się mijałeś.

Platforma kompleksowo ujmuję tematykę sąsiedztwa. Idea jest prosta – zacieśnienie stosunków sąsiedzkich, dostęp do najważniejszych informacji w okolicy oraz szybki kontakt między mieszkańcami całego osiedla. Dzięki możliwościom jakie daje ObokSiebie możesz skorzystać z pomocy osób, znajdujących się obok, a także wspólnie z nimi rozwijać swoje pasję. Jako pierwszy dowiesz się o nadchodzących wydarzeniach w Twojej okolicy.

fot. pixabay.com

ObokSiebie ułatwia również kontakt pomiędzy administracją a mieszkańcami osiedla. Dzięki specjalnemu kontu administrator może w prosty i szybki sposób informować mieszkańców o bieżących wydarzeniach, poznać ich zdanie w sprawach ważnych dla osiedla, a także zamieszczać istotne dokumenty.

Korzystanie z ObokSiebie jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy wejść na www.oboksiebie.pl, wypełnić formularz rejestracyjny i dołączyć do swojego osiedla lub w prosty sposób wyznaczyć jego granice, jeśli osiedle nie znajduję się jeszcze w bazie. ObokSiebie w przeciwieństwie do innych portali gwarantuje autentyczność wszystkich użytkowników.

– Ich tożsamość potwierdzana jest przez specjalny kod weryfikacyjny, wysyłany na adres zamieszkania. Chcemy mieć pewność, że dostęp do treści zamieszczanych na portalu mają tylko faktyczni mieszkańcy osiedla – tłumaczą twórcy portalu.

Interfejs jest przyjazny, a poruszanie się po nim nie sprawia żadnego problemu. Nie znajdziemy również reklam atakujących użytkowników z każdej strony. W planach jest aplikacja mobilna, która ułatwi dostęp do ObokSiebie użytkownikom smartfonów.