W Poznaniu wydano Przewodnik Młodego Przedsiębiorcy. Twój Startup w Poznaniu

Dodane:

Marta Wujek Marta Wujek

W Poznaniu wydano Przewodnik Młodego Przedsiębiorcy. Twój Startup w Poznaniu

Udostępnij:

Przewodnik Młodego Przedsiębiorcy. Twój startup w Poznaniu! Pod takim tytułem wydana została blisko stu stronicowa publikacja kompleksowo ukazująca poznański ekosystem startupowy.

Przewodnik ma za zadanie zainspirować młodych przedsiębiorców, a także podpowiedzieć jak zabrać się do działania. W Publikacji znajdziecie informacje o aktualnych działaniach, prowadzonych przez miasto Poznań, skierowanych do startupów.

Z publikacji dowiecie się na jakie wydarzenia warto się wybrać, aby poszerzyć swoje horyzonty wiedzy oraz poznać nowych ludzi. Przewodnik pozwoli Wam zwiększyć wiedzę na temat poznańskich Funduszy Venture Capital, a także zainspirować się historią startupów, które osiągnęły sukces.

W ostatnim rozdziale publikacji znajdziecie osoby, które wspierają lokalny ekosystem startupowy i które też chętnie wesprą Was. Cały przewodnik sformułowany jest w postaci wywiadów, co gwarantuje lekką i przyjemną lekturę.

Wydanie dostępne jest bezpłatnie w wersji elektronicznej oraz drukowanej. Swój egzemplarz możecie dostać na jednym z poznańskich wydarzeń startupowych lub w przestrzeni PlusJeden. Wersję online znajdziecie tutaj.

Wydawcą publikacji jest Parlament Samorządu Studentów Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pomysłodawcą wydania jest Damian Wielechowski, na co dzień związany z grupą funduszy VC SpeedUp Group oraz samorządem studenckim UAM. Partnerem publikacji jest firma Allegro oraz 2M Visual Solutions.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem