Praca IT – Antyweb z nowym serwisem

Dodane:

Grzegorz Marczak Grzegorz Marczak

Udostępnij:

Dziś mam przyjemność ogłosić, iż uruchamiamy serwis praca.antyweb.pl. Miejsce, gdzie pracodawcy będą mogli pokazać swoją firmę oraz dodać ogłoszenia o pracę. Skupiać się będziemy oczywiście na branży technologicznej i pracy w IT.

Dlaczego profile firmowe?

Dziś, w branży technologicznej, to nie pracodawca wybiera sobie pracownika, ale pracownik decyduje na podstawie ofert u kogo będzie chciał pracować. Dlatego właśnie skupiamy się na profilach firmowych aby pokazać potencjalnym kandydatom jak wygląda firma, która chce ich zatrudnić. To jest dla nas punkt wyjścia i jednocześnie model biznesowy. Nie sprzedajemy ogłoszeń o pracę, ale profile firmowe, których ogłoszenia są tylko jednym z elementów.

Dlaczego Antyweb i praca w IT?

W dzisiejszych czasach marketing rekrutacyjny to konieczność. Aby działania były skuteczne, trzeba być obecnym tam, gdzie przebywa grupa docelowa. Nasz serwis czytają programiści, projektanci biznesowi, analitycy, menedżerowie produktów i projektów programistycznych oraz wszyscy ci, którzy na co dzień zajmują się nowymi technologiami i nie mogą bez nich żyć. 40% naszych czytelników zadeklarowało w badaniu, iż pracuje w branży IT.

Stawiamy też na jakość. Chcemy naszym czytelnikom zaprezentować najciekawsze firmy i najlepsze oferty na rynku. Przy każdej z nich znajdziecie więc informację o płacy, sposobie zatrudnienia, jak również o wymaganiach oraz technologiach jakie trzeba znać i z jakimi będziecie mieli kontakt u nowego pracodawcy.

Ma być prosto i czytelnie

Z Pracą na Antyweb dopiero zaczynamy. To, co dziś prezentujemy to podstawa i fundament usługi, którą chcemy rozwijać. Głównym celem w konstrukcji profilu i ogłoszeń była prostota. Chcemy eksponować główne informacje o firmie i pracy, w czytelny i przejrzysty sposób, wierzę, że to się udało.

Co możemy zaproponować?

Oferujemy profil pracodawcy, na którym można zaprezentować swoją firmę od środka: kulturę organizacyjną, wartości, cele, prowadzone projekty, możliwości rozwoju, szefa lub rekrutera itp. Do dyspozycji oddajemy też pełny zestaw zdjęć, galerii i filmów, które można umieścić pokazując swoją firmę.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – nie sprzedajemy ogłoszeń o pracę tylko cały pakiet informacji. Będziemy pomagali w budowaniu opisów tak, aby były one jak najbardziej przejrzyste dla potencjalnych kandydatów i spójne z ofertą firmy.

Zbudowaliśmy też prosty system pierwszej selekcji oparty na testach, które możemy dla danej pozycji uruchomić. Dzięki temu pracodawca może uniknąć pomyłkowych i nieprzemyślanych ogłoszeń. Mamy też cały komplet narzędzi pozwalających dotrzeć nam do zainteresowanych firmą i ogłoszeniem pracowników.

Właśnie uruchomiony serwis już teraz prezentuje kilkanaście ogłoszeń o pracę od takich firm jak Brand24, Future Mind, Autenetika. Bardzo dziękujemy za zaufanie i wierzę, że szybko znajdziemy kandydatów do pracy w tych firmach.

Jeśli wasza firma poszukuje pracowników IT, zapraszamy serdecznie do współpracy.