Pracownia Młodego Przedsiębiorcy – przygotowani na dobry start

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Laboratorium Designu i Sztuki już po raz trzeci zaprasza do udziału w programie Pracowni Młodego Przedsiębiorcy. Jest to cykl bezpłatnych warsztatów skierowanych do artystów, projektantów, rzemieślników, grafików i innych osób działających w sektorach kreatywnych.

W programie mogą wziąć udział zarówno osoby, które planują rozpoczęcie własnego biznesu, jak również młodzi przedsiębiorcy będący na początku swojej kariery biznesowej. Warsztaty odbędą się od 14 listopada do 5 grudnia w CRZ Krzywy Komin na ul. Dubois 33-35a we Wrocławiu.

Program Pracowni Młodego Przedsiębiorcy obejmuje 44 godziny bezpłatnych warsztatów, które przybliżą uczestnikom praktyczne aspekty prowadzenia własnego biznesu. Na 215 uczestników czekają wykwalifikowani specjaliści oraz praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy wprowadzą ich we wszelkie tajniki marketingu, zarządzania, autoprezentacji, usability, e-commerce, kreowania wizerunku, technik rozwiązywania konfliktów czy wszelkich zawiłości związanych z prawem autorskim.

Przed nami szkolenia takie jak:

1. Autoprezentacja i skuteczna sprzedaż produktu

2. Kreowanie wizerunku w biznesie

3. ABC Przedsiębiorczości

4. Komunikacja w organizacji

5. Asertywność, czyli ­ jak zwiększyć szacunek do samego siebie

6. Konflikty, czyli jak wykorzystać potencjał sporów

7. Negocjacje, czyli jak ujarzmić komunikacyjnego smoka

8. Zarządzanie własnym projektem

9. Wprowadzenie do e-commerce

10. Design Thinking – praktycznie

11. Usability – bliżej potrzeb klienta

12. Prawa autorskie – mity i fakty

Kalendarz warsztatów, a także zapisy na poszczególne zajęcia znajdziecie na www.laboratoriumdesignuisztuki.pl oraz na www.krzywykomin.pl.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia