Prapremiera Exnui Express Office, czyli zgarnij program za darmo!

prapremiera exnui express office czyli zgarnij program za darmo
Udostępnij:
Na rynku pojawił się nowy dostawca oprogramowania dla firm. Po wielu miesiącach intensywnych prac nad produktem, Exnui zaprasza do udziału w testach generalnych. Po ich zakończeniu, autorzy nadesłanych recenzji otrzymają pakiet Exnui Express Office w prezencie.

Na rynku pojawił się nowy dostawca oprogramowania dla firm. Po wielu miesiącach intensywnych prac nad produktem, Exnui zaprasza do udziału w testach generalnych. Po ich zakończeniu, autorzy nadesłanych recenzji otrzymają pakiet Exnui Express Office w prezencie.


- W testach wersji beta będzie mogła wziąć udział każda chętna firma – tłumaczy Marcin Sznyra, prezes Exnui.Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa opinie. Przewidujemy, że testy mogą potrwać około dwóch miesięcy. W tym czasie produkt zostanie wzbogacony o wszelkie cenne uwagi naszych pierwszych użytkowników.

Exnui Express Office to oprogramowanie online dla firm. Według producenta ma ono ułatwić prowadzenie biznesu małym przedsiębiorcom. Pakiet wyposażony został między innymi w pocztę biznesową, organizer, moduł do wystawiania faktur oraz umów. Jednak jak podkreśla prezes Exnui, to nie odzwierciedla najważniejszych udogodnień, które zostały wprowadzone do aplikacji. – Najważniejsze w całym pakiecie jest to, że wszystkie narzędzia są ze sobą powiązane – tłumaczy Marcin Sznyra. - Dzięki temu odbierając wiadomości email, program na przykład sam sugeruje utworzenie kontaktu. Pobiera w tym celu dane z treści wiadomości do odpowiednich rubryk. Nam pozostaje jedynie zatwierdzenie jego wyboru. W ten sposób, za sprawą jednego kliknięcia, zyskujemy nową osobę lub firmę w bazie kontaktów. To z kolei sprawia, że jej dane będą same pojawiały się również przy wystawianiu w przyszosi faktur, umów, czy wysyłaniu maili. A nam ponownie pozostanie tylko zatwierdzić wybór. Jednym zdaniem, dzięki powiązaniu wszystkich narzędzi, program uczy się nas, a nie na odwrót. Takich przykładów w pakiecie Exnui jest bardzo dużo.

Jak zapewnia spółka, warto przyłączyć się do testów. Po oficjalnym starcie oprogramowania, można otrzymać w prezencie roczny abonament na użytkowanie pakietu. Exnui chce w ten sposób podziękować osobom, które skorzystają z wersji testowej aplikacji, a swoje komentarze prześlą do producenta. – Chcemy, żeby to był ukłon w stronę naszych przyszłych użytkowników – mówi prezes Exnui.Wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne. Dlatego postanowiliśmy nagrodzić najcenniejsze z nich. Dziesięć osób otrzyma w prezencie roczny abonament Exnui Express Office. A stu kolejnych użytkowników, 50 proc. rabatu na zakup naszego oprogramowania.

Informacji o produkcie szukajcie na stronie www.exnui.com. Po kliknięciu w Wypróbuj i podaniu swojego adresu email, otrzymacie zaproszenie do Exnui Express Office. Po zalogowaniu się na stronie programu, będziecie mogli od razu rozpocząć swoją pracę.

źródło: informacja prasowa