Premiera siódmego numeru magazynu eKomercyjnie.pl dla branży e-commerce

premiera siodmego numeru magazynu ekomercyjniepl dla branzy e commerce
Udostępnij:
28 marca 2012 roku ukazał się najnowszy, siódmy numer magazynu eKomercyjnie.pl. Partnerem wydania jest platforma iStore.pl. Magazyn można pobrać w formie pliku PDF lub przeczytać online poprzez aplikację issuu.com.

28 marca 2012 roku ukazał się najnowszy, siódmy numer magazynu eKomercyjnie.pl. Partnerem wydania jest platforma iStore.pl. Magazyn można pobrać w formie pliku PDF lub przeczytać online poprzez aplikację issuu.com.

eKomercyjnie.pl to miesięcznik skierowany do właścicieli i pracowników sklepów internetowych, dostawców usług elektronicznych, twórców rozwiązań dla e-handlu oraz do wszystkich osób zainteresowanych branżą e-commerce. Znajdziecie tu informacje o najciekawszych trendach na rynku zakupów online, zestawienie najnowszych funkcjonalności platform sklepowych oraz interesujące wywiady.

W najnowszym numerze redakcja przygotowała aż 86 stron fachowej wiedzy o e-commerce. Przedstawiamy w nim trzy obszerne wywiady - z Vitem Endlerem, country managerem MALL.pl, Mateuszem Maksymiukiem – właścicielem serwisu monitorowania Allegro, TradeWatch.pl oraz Pawłem Kucharzakiem, pomysłodawcą i prezesem zarządu serwisu zbierającego opinie o sklepach internetowych Opineo.pl.

Ponadto, w piśmie znajdziecie również wiele artykułów poradnikowych m.in. o najnowszych narzędziach e-marketingu jakim są webinary, autorstwa Piotra Krupy, optymalizacji SEO sklepu od Łukasza Pluteckiego, a także o tym, jak wykorzystać nowe zmiany na Facebooku do promocji sklepu internetowego. Oprócz tego, Paweł Małkowski w swoim case study dzieli się praktyczną wiedzą o początkach działalności sklepu ŚwieżoPalona.pl.

W magazynie nie zabrakło felietonów autorstwa Tomasza Cynara, Roberta Janeczka oraz Marcina A. Dobkowskiego. Na koniec przygotowaliśmy ciekawy artykuł Dawida Maruta o ambasadorach marki w e-commerce.

Zapraszamy do lektury, którą znajdziecie pod tym linkiem. Dużo praktycznej wiedzy o e-handlu gwarantowane!

Link do pobrania: http://www.ekomercyjnie.pl/siodmy-numer-magazynu-ekomercyjnie-pl-zapraszamy-do-lektury/

źródło: informacja prasowa