Prezent idealnie dopasowany do osobowości

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

W prezentach najbardziej doceniamy pomysł, element zaskoczenia i indywidualne dopasowanie do osoby. Elementy te sprawiają, że obdarowani czujemy się wyjątkowo. Wyszukiwarka prezentów iPrezenty specjalnie przed Walentynkami uruchomiła Quiz osobowości…

W prezentach najbardziej doceniamy pomysł, element zaskoczenia i indywidualne dopasowanie do osoby. Elementy te sprawiają, że obdarowani czujemy się wyjątkowo. Wyszukiwarka prezentów iPrezenty specjalnie przed Walentynkami uruchomiła Quiz osobowości, aby pomóc swoim użytkownikom dobrać dla swoich bliskich takie podarunki, które będą idealnie do nich pasować.


Zauważyliśmy, że nasi użytkownicy chcąc jak najlepiej trafić z prezentem wahają się przy wyborze. Naszym rozwiązaniem jest Quiz, który pomoże przybliżyć cechy osobowości osoby, dla której wybieramy prezent, a po analizie wyników przedstawi propozycje prezentów, które mogą się jej podobać. Wiemy, że rzadko kiedy zdarzają się ludzie o ścisłych cechach tylko jednej osobowości, raczej bywamy mieszanką kilku atrybutów. W Quizie brane są pod uwagę odpowiedzi, a udział danego z typów osobowości określony jest  procentowo – mówi Joanna Aleksandrowicz Product Manager oraz współwłaścicielka serwisu iPrezenty.pl.

Wprowadzenie nowego rozwiązania jakim jest Quiz osobowości, ma ułatwić dokonywanie decyzji odnośnie prezentu, ale także sprawić przyjemność i radość osobie, która wybiera prezent. Quiz pomaga skupić się na cechach osoby, której dedykowany jest podarunek. Przyda się to teraz szczególnie tym osobom, które z okazji Walentynek chciałyby sprawić ukochanej osobie taki prezent, który nawet jeśli nie był oczekiwany, to będzie stanowił trafioną niespodziankę.

Quiz dostępny jest na stronie internetowej: www.iprezenty.pl/quiz

źródło: informacja prasowa