PrivMX zabezpieczy pomysły i dane startupów oraz pomoże zespołom ogarnąć zadania

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

PrivMX zabezpieczy pomysły i dane startupów oraz pomoże zespołom ogarnąć zadania

Udostępnij:

Jak w codziennej pracy online łączyć wygodę z bezpieczeństwem? PrivMX to nowy wymiar prywatności w pracy zespołowej – poznaj kompaktowy software do komunikacji i kolaboracji z szyfrowaniem end-to-end.

5-w-1, czyli jak sprytnie pokonać chaos i zabezpieczyć dane Twojego zespołu

Na temat produktywności napisano już wszystko, a i tak pozostaje ona wielkim wyzwaniem dla każdego zespołu. Ostatni rok, który większość z nas spędziła w przymusowym home office, spotęgował tylko problemy z efektywnością. Był też rekordowy pod kątem ilości ataków hakerskich i wycieków danych, których ofiarą padły nie tylko wielkie korporacje, ale też MŚP.

Wyobraźmy sobie zespół, który do codziennej współpracy używa 5 różnych, najczęściej bezpłatnych, narzędzi – do czatowania, zarządzania zadaniami, przechowywania danych, kalendarza do planowania i aplikacji do spotkań video. Nawet przy optymalnej integracji, przeklikiwanie się między nimi zabiera mnóstwo czasu, powoduje chaos, rozdrobnienie komunikacji, utrudnia skupienie i przepływ informacji. Nie jest też do końca bezpieczne – nie daje pełnej kontroli nad kontami użytkowników i tym, jak chronione są dane w każdej aplikacji. Łatwo o ludzki błąd, który może skończyć się fatalnie.

Jako kompaktowe rozwiązanie typu all-in-one, PrivMX ma naturalną przewagę nad takimi rozproszonymi ekosystemami. Kiedy cała komunikacja i praca zespołu jest zaszyfrowana i odbywa się w jednym miejscu, a wspólne dane przechowywane są w zabezpieczonej chmurze, oszczędzacie czas, pracujecie w większym skupieniu i obniżacie stres związany z cyberbezpieczeństwem. Macie pewność, że żadna zewnętrzna firma nie zagląda Wam przez ramię ani nie przetwarza Waszych danych.

Szyfrowanie end-to-end, otwarty kod źródłowy i zgodność z RODO, czyli nowy wymiar dbałości

PrivMX to kompleksowy software z zestawem sprytnie zintegrowanych narzędzi do komunikacji i kolaboracji i jedno z pierwszych na rynku rozwiązań typu privacy-by-design, czyli zaprojektowanych tak, by zapewnić użytkownikom zachowanie prywatności na każdym etapie.

W praktyce – każdy fragment danych, przechowywany na serwerze Zero-Knowledge w PrivMX, wszystkie wiadomości, zadania, rozmowy video i pliki, są szyfrowane end-to-end. Mogą być odczytane tylko przez osoby z określonymi uprawnieniami, dla całej reszty świata to poszatkowany chaos. Jeśli Twój zespół pracuje z danymi, które nie mogą być przetwarzane poza UE, możesz wybrać z listy lokalizację swojego serwera, zachowując zgodność z RODO.

Otwarty kod źródłowy zapewnia transparentność, co wyróżnia aplikację na tle konkurencji. Zespoły z własną infrastrukturą serwerową i adminem na pokładzie mogą korzystać z oprogramowania za darmo.

Dla zwinnych teamów, turkusowych organizacji i początkujących zespołów, którym zależy na danych

W PrivMX, bezpieczeństwo i UX pozostają w równowadze. Program opiera się na autorskiej, 2-wymiarowej architekturze: wertykalne menu pozwala podzielić pracę na oddzielne sekcje tematyczne, a horyzontalne zawiera 4 podstawowe narzędzia do komunikacji i współpracy – czat, pliki, zadania i kalendarze. 1 klik i widzisz każdy problem z innej perspektywy; nie trzeba, jak w większości aplikacji, wędrować w głąb menu. Jak w kultowej grze w statki, łatwo jest namierzyć każdą informację: trafiony-zatopiony 😉

Wszystkie narzędzia są ściśle ze sobą zintegrowane – jak wbudowane mapy myśli z linkami do zadań i dokumentów, które sprawdzą się w kreatywnym podejściu do zarządzania projektami. Organiczny system zarządzania taskami sprawdzi się zarówno w doświadczonych agile’owych zespołach, jak i w teamach do tej pory zarządzanych przez email i notes 😉 PrivMX wspiera relacje, a nie realizuje dogmatyczne metodyki.

Fanów pracy asynchronicznej ucieszą wiadomości audio i video oraz rozbudowane komentarze do zadań. Skróty klawiaturowe, przypinane okna i sprytna integracja interface’u z pulpitem MacOS, Windows czy Linux to UX-owa wisienka na torcie.

Oferta dla startupów: 3 miesiące za darmo + pół roku za pół ceny

– Wybierając popularne rozwiązania chmurowe dla swojego zespołu, podejmujesz decyzję, które firmy zewnętrzne będą w stanie przeczytać Wasze treści. Jeśli chcesz tego uniknąć – wybierzcie PrivMX – przekonuje CEO PrivMX, Maciej Muszytowski.

Twój zespół zasługuje na wybór. Dlatego PrivMX oferuje europejskim startupom specjalne warunki – a teraz, z kodem MAMSTARTUP, wydłuża okres próbny dla Twojego zespołu do 3 miesięcy! 
Czas, start!

 

Artykuł powstał we współpracy z PrivMX