Problemy startupów: klawo chce je rozwiązać konsultacjami online z ekspertami

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Problemy startupów: klawo chce je rozwiązać konsultacjami online z ekspertami

Udostępnij:

Realia prowadzenia internetowego biznesu rządzą się swoimi specyficznymi prawami. Wymagają nieustannego podnoszenia kwalifikacji i bycia na bieżąco z nowinkami technicznymi, o których informacji próżno szukać w sieci na własną rękę. W dżungli różnorodnych propozycji i gąszczu nieprzefiltrowanych informacji trudno znaleźć rzetelną porcję fachowej wiedzy, która pomogłaby rozwinąć skrzydła raczkującym biznesom. To, co jest w stanie wesprzeć startujące firmy to dedykowany mentoring, najlepiej w wersji online.

Tworzenie biznesu z ekspertami

W dobie wszechobecnej pracy zdalnej, wszelkie narzędzie ułatwiające komunikację na odległość są mile widziane. Nie inaczej sytuacja wygląda z wymianą wiedzy. Zjawisko dzielenia się spostrzeżeniami, dobrymi, ale i złymi doświadczeniami, staje się niezwykle istotne z punktu widzenia przyszłych przedsiębiorców. Na platformie ​klawo​ znajdziemy stale aktualizowaną bazę ekspertów ze wszystkich istotnych biznesowych obszarów. Od autorów podcastów, treści na YouTube i Instagram, przez założycieli startupów, fachowców od SEO, SEM, Social Media, UX, po znawców prawa i marketingu. Z założeń mentoringu wynika, że kluczowa jest partnerska relacja między mistrzem a uczniem, służąca rozwojowi tego drugiego.

Tak też jest w ​klawo​, które oferuje opcję ​wideorozmowy z wybranym fachowcem​ w zarezerwowanym wcześniej terminie i za opłatą wskazaną przez speca z danej dziedziny. Na żywo, podczas indywidualnego spotkania jest szansa usłyszeć owiane legendą historie sukcesu właścicieli startupów, zanalizować “kejsy” uznanych specjalistów, czy anegdoty ze spektakularnych fuckupów z kariery największych wyjadaczy w branży. Oczywiście znajdą się tam też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: jak zwiększyć zasięgi, jak skalować startup za granicę, jak osiągnąć pierwszy milion przychodu czy od czego zacząć swoją przygodę z blogiem lub podcastem. Inspiracja, motywacja, ale i konkretne merytoryczne wskazówki – to wartości, które zyskuje subskrybent.

Ekspert na miarę naszych czasów

W jakości mentoringu niezwykle istotną rolę odgrywa profesjonalizm eksperta. Żaden certyfikowany kurs nie daje gwarancji, że konkretna osoba okaże się najlepsza. Eksperckość wynikająca z lat i różnorodności doświadczeń, a także dojrzałość czynią ze specjalistów prawdziwych mentorów. Rozwój w dziedzinie mentoringu wymaga od osób się tym zajmujących nieustannego szkolenia się, prowadzenia rozmów i dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami. Na platformie mentoringowej specjaliści z wielu dziedzin mają szansę zbudować własną markę, a także tworzyć i utrzymywać społeczność skupioną wokół swojej osoby. To szansa, by z poziomu specjalisty wznieść się na wyższy level profesjonalizmu. Nauczanie, konsultacja, wymiana materiałów w wymiarze międzynarodowym to krok w kierunku zbudowania globalnej marki osobistej. Bycie mentorem to znaczy zarabiać na swojej umiejętnościach i inwestować swój czas w rozwój siebie i innych.

Jedno miejsce, wielu specjalistów, ogromna dawka wiedzy. Tak właśnie wygląda mentoring online w ​klawo​.

 

Artykuł powstał we współpracy z klawo