Progress Holding

Dodane: 17.10.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Business Angels

Strona www: www.progressholding.pl

Progress Holding Sp. z o.o. od ponad 7 lat świadczy szeroki zakres usług doradztwa finamsowego oraz współpracuje przy zawieraniu transakcji kapitałowych. Do naszych zadań należy m.in. pozyskiwanie inwestorów branżowych i strategicznych oraz przeprowadzenie niepublicznych emisji akcji. Współpracujmy nie tylko z firmami polskimi, ale również z zagranicznymi podmiotami, głównie przy projektach realizowanych w Polsce i na Ukrainie. Progress Holding Sp. z o.o. zainteresowany jest uczestniczeniem w finansowaniu perspektywicznych projektów z zakresu IT B2C i IT telekomunikacyjnego.

Co oferujemy?

Koncepcja zwiększania wartości Spółki przedstawiona jest w dwóch wariatach w zależności od potrzeb Spółki. Pierwszy wariant przedstawia Progress Holding jako nowego akcjonariusza, który zwiększa kapitał Spółki, a następnie dobierani są inwestorzy instytucjonalni. Wariat drugi przywiduje uczestnictwo Progress Holding w procesie zwiększenia kapitalizacji Spółki na równi z innymi inwestorami.

Czego szukamy?

Rola Progress Holding Sp. z o.o., polega na przygotowaniu Spółki do pozyskania finansowania od inwestorów instytucjonalnych, bądź też prywatnych. Progress Holding uczestniczy własnymi środkami w finansowaniu projektu, dlatego szukamy projektów innowacyjnych mających duży potencjał wzrostu. Proces przygotowania podmiotu uwzględnia: przygotowanie strategii, planów inwestycyjnych, analiz i wyceny Spółki, oraz zmian formalno-prawnych tak, aby inwestorzy finansowi gotowi byli podjąć decyzje inwestycyjne. Dany proces składa się z wielu płaszczyzn, a najważniejszymi jego punktami jest budowa strategii i planu finansowego, których to realizacja pozwoli na zwiększenie wartości Spółki. Proces kwalifikacyjny opiera się o formularze Progress Holding Sp z o o, które wysyłamy do klientów.

Warunkiem naszego uczestnictwa w procesie zwiększenia wartości spółki są następujące elementy:

  • Dotychczasowe kierownictwo nadal zarządza spółką
  • Brak diametralnych zmian w składzie akcjonariuszy/udziałowców/wspólników
  • Następuje realizacja założonej strategii

Zespół: Bogdan Adamowicz

Telefon: 601 209 001

E-mail: [email protected]

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem