Prometeia Capital Sp. z o.o.

Dodane: 18.08.2014

Karolina Halik

Udostępnij:

Fundusze

Nazwa: Prometeia Capital Sp. z o.o.

Rodzaj: Fundusze

Prometeia Capital Sp. z o.o. specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania dla przedsiębiorstw, transakcjach kapitałowych oraz doradztwie w obszarze szeroko pojętego rynku kapitałowego. Nasza oferta obejmuje pomoc w całym procesie pozyskania finansowania: począwszy od wyboru strategii i analizy ryzyka, poprzez dobór optymalnych form finansowania, aż do wdrożenia wybranego rozwiązania i kontroli realizowanej strategii. 

W ramach funduszu Prometeia Ventures inwestujemy do 1 000 000 zł w innowacyjne przedsięwzięcia posiadające szanse na komercyjny sukces. Środki inwestowane są zarówno w ramach działania 3.1 PO IG, jak i ze środków własnych. Wspieramy przedsięwzięcia w fazie seed, startup i early growth. W zamian za możliwość objęcia udziałów w przedsięwzięciu oferujemy kapitał, doradztwo i kontakty niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Preferowane przez nas branże to: inżynieria, IT, chemia, biotechnologia, medycyna, farmacja, ochrona środowiska oraz odnawialne źródła energii. 

Zgłoszenie projektu: Do Funduszu należy skierować opis planowanego przedsięwzięcia w formie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie: www.prometeiaventures.pl  

Wypełnione formularze należy przesyłać na adres: [email protected] 

Adres: Ul. Rynek 36/37, 50-102 Wrocław

Telefon: +48 71 33 72 814

E-mail: [email protected] 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem